Co zažívají speciální jednotky v boji proti zločinu a teroru? Vychází kniha Tajné mise

27.01.2017 14:00 | Zprávy

Psaní této knihy pro mě byla nejzajímavější zkušenost v životě, uvedla na svých oficiálních stránkách autorka poutavé publikace Judith Grohmannová. Dodala rovněž, že byla jedinou "spisovatelkou", která směla vidět principy tajných operací ve více jak šestnácti státech po celém světě.

Co zažívají speciální jednotky v boji proti zločinu a teroru? Vychází kniha Tajné mise
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: Voják, ilustrační foto

GSG 9, EKO Cobra, týmy SWAT – elitní policejní jednotky jsou povolávány vždy, když je situace obzvlášť nebezpečná. Mezi úkoly zásahových komand patří vysvobozování rukojmí a nasazení proti organizovanému zločinu stejně jako boj proti terorismu. Speciální síly z celého světa se scházejí stále častěji, aby si vyměňovaly zkušenosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tomáš A. Nový

Robert Králíček byl položen dotaz

Chat Control

Když ho EU prosadí, což myslím, že bohužel prosadí, co uděláte jako vláda? A můžete něco udělat aby se na nás nevztahoval?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kdo cpe do Evropy migranty. V Praze překvapivá slova

12:44 Kdo cpe do Evropy migranty. V Praze překvapivá slova

Konferenci Příčiny a důsledky imigrace do EU uspořádala v pražském hotelu Jalta evropská frakce Evro…