Jak nicméně informoval server lidovky.cz, počtem 4422 preferenčních hlasů se Čunek stal ve městě „nejpodporovanějším" politikem. „Lidé jasně řekli, kde bych měl stát. Jsem přesvědčen, že post místostarosty by mi ostatní strany poskytnout nechtěly," myslí si skandály a razantním postupem vůči Romům pověstný Čunek.
Šéfem radnice se ale logicky chce stát jednička vítězné ODS Iveta Táborská. ODS hodlá podle ní vyjednat co nejpevnější koalici: "Tedy koalici, která bude mít více než 11 mandátů a ODS bude mít samozřejmě pozici starosty," zdůraznila.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


