Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Aero Vodochody slaví úspěch. První letoun L-39NG určený pro státní podnik LOM PRAHA a jeho Centrum leteckého výcviku Pardubice (CLV) se poprvé objevil ve vzduchu. Tento krok je klíčový pro výcvik budoucích pilotů F-35, které česká vláda pod vedením Petra Fialy nedávno rozhodla nakupit pro potřeby Armády České republiky.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Jasně, že mír, ale jak ho docílit, aby to nebyla jen kapitulace Ukrajiny? Jak přimět Rusko, aby ustoupilo? Přeci není možné považovat za spravedlivý mír, když se budete muset vzdát území. A když mluvíte o tom reálném pohledu na válku-Ukrajinu. Co tím přesně myslíte?
Bývalá moderátorka České televize Světlana Witowská navrhla, aby vedení ČT po odchodu Václava Moravc…