Dagmar Havlová poděkovala a s potěšením dala souhlas. S čím?

31.10.2018 11:54

Manželka zesnulého prezidenta Václava Havla Dagmar se na facebookovém profilu svěřila s jistou pro sebe radostnou novinou.

Dagmar Havlová poděkovala a s potěšením dala souhlas. S čím?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dagmar Havlová

„S potěšením shledávám, že hodnoty mého manžela a prezidenta Václava Havla jsou mezi lidmi stále ceněné a živé. Obyvatelé města Říčany u Prahy, jeho zastupitelé i pan starosta dostali můj souhlas, aby po manželovi pojmenovali nově vznikající park,“ poznamenala Havlová.

Anketa

Měl by být medvěd, který se toulá Moravou, odstřelen?

43%
57%
hlasovalo: 4520 lidí

„Věřím, že v něm najdou útočiště všichni, kdo hledají oddych a zklidnění mysli. Ať jméno parku připomíná svobodu, které je třeba si vážit, a demokracii, o niž je nutné se starat. A evokuje smýšlení o vyšších cílech a hodnotách, které přetrvávají lidskou existenci,“ uzavřela svůj příspěvek Havlová.

Celý příspěvek Dagmar Havlové:

Moji milí, 
s potěšením shledávám, že hodnoty mého manžela a prezidenta Václava Havla jsou mezi lidmi stále ceněné a živé.
Obyvatelé města Říčany u Prahy, jeho zastupitelé i pan starosta dostali můj souhlas, aby po manželovi pojmenovali nově vznikající park.
Věřím, že v něm najdou útočiště všichni, kdo hledají oddych a zklidnění mysli. Ať jméno parku připomíná svobodu, které je třeba si vážit, a demokracii, o níž je nutné se starat. A evokuje smýšlení o vyšších cílech a hodnotách, které přetrvávají lidskou existenci.

Vaše Dagmar Havlová

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kostlivec ve skříni Transparency International! Půjčka, dotace? Šlo to pod stůl. Zloděj křičí, chyťte zloděje, směje se žalobě na Babiše strážce tehdejší kauzy

5:10 Kostlivec ve skříni Transparency International! Půjčka, dotace? Šlo to pod stůl. Zloděj křičí, chyťte zloděje, směje se žalobě na Babiše strážce tehdejší kauzy

Třicet milionů korun. Takovou dostala v roce 2001 česká Transparency International (TI ČR) půjčku od…