Darebáci! Lidi vám vytlučou okna, zní ke kauze H-System. Útok na Miloše Zemana a úder zpět

25.07.2018 7:11 | Zprávy
autor: Marek Korejs

Rána pod pás, kterou nikdo nečekal. Tak by se asi v jedné větě dal shrnout včerejší rozsudek ve věci H-System. Několik desítek klientů, kteří si svépomocí dostavěli své byty, se z nich musí do měsíce vystěhovat, rozhodl Nejvyšší soud. Celá věc rozčílila mnohé veřejně činné osoby, přicházejí první apely a návrhy na řešení situace. Do případu se vložil i prezident Miloš Zeman, jehož počínání ale vzápětí zkritizovala Hana Marvanová.

Darebáci! Lidi vám vytlučou okna, zní ke kauze H-System. Útok na Miloše Zemana a úder zpět
Foto: Daniela Černá
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura na Facebook napsal, že se rozhodnutí Nejvyššího soudu týká i jeho kamarádky. Myslel tím poslankyni hnutí SPD Ivanu Nevludovou. Členové její rodiny jsou jedněmi ze zasažených lidí.

„Členové její širší rodiny se v tuto chvíli rozhodli zabarikádovat ve svém domě, který 3x zaplatili. Kauza, kde Nejvyšší soud nařídil vyklizení domů podvedeným klientům H-Systemu, potvrzuje jednu zásadní věc. V této zemi je mnoho zákonů a málo spravedlnosti. Málo spravedlnosti pro lidi, kteří nemají v peněžence miliony. Dnes se darebáci, jako jsou tuneláři OKD, smějí slušným lidem a vymahatelnost práva je pro obyčejné lidi nepřekonatelný problém,“ píše Okamura.

VŠE O KAUZE H-SYSTEM ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Sebedestrukce Evropy

Souhlasím s vámi, že se Evropa ničí sama, ale co je podle vás tou hlavní příčinou? Je to migrace?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nic! Zpráva Ukrajincům zpoza dveří, kam se Babiš zavřel s SPD

13:07 Nic! Zpráva Ukrajincům zpoza dveří, kam se Babiš zavřel s SPD

Velmi otevřeně prý před poslanci SPD mluvil Andrej Babiš o budoucnosti muniční iniciativy. Uspokojil…