Dcera Miloše Zemana promluvila: Z becherovky je mi zle. Nekouřím

26.11.2012 8:56 | Zprávy
autor: jav

Pokud by byl Miloš Zeman zvolen prezidentem, stala by se nejspíš velmi sledovanou členkou prezidentské rodiny. Nastávající maturantka Kateřina Zemanová si toho je vědoma, a zatímco její matka se drží v ústraní, ona se aktivně zapojila do kampaně svého otce.

Dcera Miloše Zemana promluvila: Z becherovky je mi zle. Nekouřím
Foto: Hans Štembera
Popisek: Sousoší nad bránou Pražského hradu

Deník Blesk přináší rozhovor s Kateřinou Zemanovou, osmnáctiletou dcerou prezidentského kandidáta Miloše Zemana. Studentka pražského gymnázia přiznává, že její otec si sotva všiml, že si původní tmavé vlasy obarvila na blond. „To bych musela být zelená nebo modrá,“ směje se.

Jinak ale prý nikdy nepociťovala, že by o ní otec neprojevoval zájem. Ani v době, kdy několik let žil na Vysočině, zatímco ona s matkou zůstaly v Praze. „Po těch funkcích si jen potřeboval odpočinout. Nikdy jsme to nebrali tak, že by s námi nežil,“ vysvětluje zhusta propíraný „azyl“ bývalého ministerského předsedy.

Výchova jejího otce prý vždy probíhala ve stylu „dělej si, co chceš, ale nes si následky.“ Z dětství nejraději vzpomíná na pohádky, ve kterých její otec dával průchod svému proslulému humoru. „Vždycky dokázal vymyslet nějakou hodně originální. Nechápu, jak jsem při tom dokázala usnout,“ kroutí se smíchem hlavou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

16:16 Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

„Ústavní soud je kritizovatelný, a naopak je v zájmu demokracie se o jeho selháních bavit,“ zdůrazňu…