Dejte Rusům území a dojednejte mír, vzkázali Ukrajině v Německu

07.07.2022 12:14 | Ze sítí
autor: mp

RTL, německá soukromá televizní stanice se sídlem v Kolíně nad Rýnem, uveřejnila průzkum, který ukazuje, že se stále více Němců přiklání k názoru, že by se Ukrajinci měli pokusit dojednat mír s ruskými agresory i za cenu toho, že se Ukrajina bude muset vzdát části území obsazeného momentálně ruskými okupanty.

Dejte Rusům území a dojednejte mír, vzkázali Ukrajině v Německu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Německá vlajka

Novinář Julian Röpcke na sociální síti Twitter upozornil na průzkum německé televize RTL, podle kterého si 47 procent dotázaných Němců myslí, že by se Ukrajina měla vzdát části svého území, které ztratila ve válce s ruským agresorem. 41 procent dotázaných má za to, že by se Ukrajina agresorovi podvolovat neměla.

„Nevím, kde začít,“ poznamenal k tomu novinář s tím, že Rusko vlastně možnost míru ve skutečnosti nenabízí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

válka na Ukrajině

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Všichni ví, kdo za Fialy kolaboroval.“ Gulyáš se vysmál dopisu novinářů o Babišovi

21:08 „Všichni ví, kdo za Fialy kolaboroval.“ Gulyáš se vysmál dopisu novinářů o Babišovi

„Chucpe“, říká herec Michal Gulyáš o prohlášení jednadvaceti šéfredaktorů a mluví o „hysterickém zác…