Krejčová je čerstvou doktorandkou FAMU, absolvovala audiovizuální studia. "Stavíme se za angažovaný postoj Kateřiny Krejčové a apelujeme na policii, státní zastupitelství a soudy, aby posuzovaly skutkovou podstatu a její kontext spravedlivě a v duchu svobod a demokratického řádu. Stavíme se za zproštění Kateřiny Krejčové viny," píše se v dopise, pod nímž jsou kromě pedagogů a studentů podepsáni i někteří zaměstnanci FAMU.
Podle obžaloby skočila Krejčová policistovi na záda, když zakročil proti jejímu příteli. Krejčová ale tvrdí, že zákrok policisty byl nepřiměřený. Jejím odvoláním se bude Městský soud v Praze zabývat 28. dubna.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku



