Devalvuje prezidentský úřad. Ale čelí tlaku médií. Roithová a Bobošíková se bavily o Zemanovi

26.01.2015 23:10 | Zprávy

Miloš Zeman je dva roky českým prezidentem. Daří se mu naplňovat sliby, které dal nejen v předvolební kampani voličům? V pondělních Událostech, komentářích České televize o tom debatovaly dvě dámy, které v prezidentském souboji se Zemanem neuspěly: Jana Bobošíková (Hlavu vzhůru!) a Zuzana Roithová (KDU-ČSL). Roithová má za to, že Zeman devalvuje prezidentský úřad. Bobošíková dodává, že čelí tlaku médií.

Devalvuje prezidentský úřad. Ale čelí tlaku médií. Roithová a Bobošíková se bavily o Zemanovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jana Bobošíková předsedkyně volebního bloku Hlavu vzhůru

"Miloše Zemana známe jako výrazného politika už pětadvacet let a nepředpokládám, že by si kdokoliv soudný mohl myslet, že se bude chovat jinak,“ vyjádřila názor Bobošíková. Za ty dva roky jsme svědky devalvace prezidentského úřadu,“ dodala k tomu Roithová. Na příkladu slovenského prezidenta Andreje Kisky ukázala, že i přímo volený prezident může kultivovat politické prostředí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Mgr. Aleš Dufek byl položen dotaz

EU

Napsal jste to přesně, že se EU snaží být v ochraně životního prostředí lepší než zbytek světa. Já se ale ptám, k čemu to je? Hlavně když jak taky sám tvrdíte, je to na úkor nás všech, kdy na tu její politiku tvrdě doplácíme?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašín: Amerika na pokraji krvavých nepokojů. Demokraté volí násilí

18:35 Mašín: Amerika na pokraji krvavých nepokojů. Demokraté volí násilí

„Amerika stojí na pokraji otevřených ozbrojených nepokojů,“ píše Josef Mašín pro ParlamentníListy.…