Devět měsíců nebo devět let. Hynka Kmoníčka prý čekají velké věci

17.02.2017 21:18 | Zprávy

Stávajícího ředitele zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky Hynka Kmoníčka možná čeká velký kariérní skok. Nejde přitom jen o tolik rozebíraný post českého velvyslance v USA. Mohl by se stát i příštím českým ministrem zahraničí. Nebo také vrátným. Ve stejné budově.

Devět měsíců nebo devět let. Hynka Kmoníčka prý čekají velké věci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ředitel zahraničního odboru na Pražském hradě Hynek Kmoníček

V rozhovoru pro server Deník.cz Kmoníček vysvětluje, co se teď děje v USA. Dosavadní poradce pro národní bezpečnost nového prezidenta Trumpa Michael Flynn musel odstoupit ze své funkce. Nevydržel v ní ani měsíc. A dokud se nová vláda 45. prezidenta USA definitivně neusadí, jen těžko bude rozhodnuto o tom, kdo bude příštím českým velvyslancem ve Washingtonu.

Celý rozhovor naleznete zde

A pokud se jím přece jen stane Kmoníček, nemusí jím být dlouho.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Nemocnice

Prý chcete jako ministr postavit v Praze novou nemocnici. Uvědomujete si, že jsou i jiná města, která by novou nemocnici potřebovali mnohem víc? A co ze všeho nejvíc, tak doktory, abyste za nimi nemusel dojíždět desítky km?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Radši sv*ně nežli ovce. Vondráček z ANO vyrazil proti Foltýnovi a spol.

12:44 Radši sv*ně nežli ovce. Vondráček z ANO vyrazil proti Foltýnovi a spol.

Není ohrožena jen svoboda projevu, resp. po projevu. Už je třeba hájit i proces demokratických voleb…