Dienstbier skončil v pražském zastupitelstvu

11.09.2012 12:48 | Zprávy

Prezidentský kandidát sociální demokracie Jiří Dienstbier v úterý složil funkci pražského zastupitele. Server Týden.cz informuje o tom, že pro konec se rozhodl, jelikož neměl pocit, že může dostatečně prosazovat své názory.

Dienstbier skončil v pražském zastupitelstvu
Foto: ČSSD
Popisek: Prezidentský kandidát Jiří Dienstbier

"Rozhodl jsem se vzhledem k tomu, že vykonávám celou řadu dalších činností a jako člen zastupitelstva jsem už nemohl naplno prosazovat svoje představy," řekl Dienstbier. Zdůraznil, že jako senátor si zachová možnost kdykoli vystoupit na pražském zastupitelstvu. Dění v Praze bude podle svých slov sledovat a nadále komentovat.

Na dotaz, zda jde o důsledek sporů s pražskými stranickými kolegy, Dienstbier odpověděl: "Já bych to blíže nekomentoval. Souvisí to s celkovou situací v pražském zastupitelstvu."

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Ing. et Ing. Miloš Nový byl položen dotaz

Migranti

Kde berete tu jistotu, že migranti, kteří nám budou přiděleni pro nás nebudou hrozbou, že to tu pak nebude třeba jako v Německu nebo ve Francii? Vždyť my si vůbec nebudeme moc vybrat, koho zde chceme

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Poprask kolem Trumpovy ředitelky. Prý „ohrožuje metody zpravodajské komunity“

14:26 Poprask kolem Trumpovy ředitelky. Prý „ohrožuje metody zpravodajské komunity“

Ředitelka americké Národní zpravodajské služby (DNI) Tulsi Gabbardová, jmenovaná prezidentem Donalde…