Dnes bude u Jílkové rušno. Podívejte se sami, kdo promluví k návštěvě čínského prezidenta v ČR

7. 4. 2016 18:14

Dnešní vydání diskusního pořadu Máte slovo moderátorky Michaely Jílkové se bude točit kolem návštěvy čínského prezidenta Si Ťin-pchinga v Praze. Ta totiž vyvolala vášnivé emoce mezi jeho příznivci i odpůrci. Diskutovat přijdou ministr kultury Daniel Herman či mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček.

Dnes bude u Jílkové rušno. Podívejte se sami, kdo promluví k návštěvě čínského prezidenta v ČR
Foto: Hans Štembera
Popisek: Moderátorka pořadu Máte slovo Michaela Jílková

Dnes ve 21:30 začne na ČT1 další díl diskusního pořadu Máte slovo moderátorky Michaely Jílkové, tentokrát na téma návštěvy čínského prezidenta v Praze. Prezident Zeman a jemu blízcí ji popisují jako historickou událost, existuje však množství lidí, kteří považují jeho přístup za servilní a odpudivý.

Podle některých se tak vracíme do dob komunismu a odvracíme oči od lidských práv a demokracie, jiní vidí ve spolupráci s Čínou velkou budoucnost.

Hosty pořadu tentokrát budou senátor Jan Veleba, tiskový mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček či milovník čínské kultury Pavel Křivka z Pardubic.

Postaví se jim ministr kultury za KDU-ČSL Daniel Herman, prodemokratický aktivista Jan Rovenský, který vyvěšoval tibetské vlajky, či Zbyněk Halu-Zahálka, ředitel Epoch Times v Londýně a zástupce hnutí Falun Gong.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: spa

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Moravce střídat. A Kalousek je jako Stalin, také ho nechávají mluvit ke všemu. Šéf Syndikátů novinářů chtěl přednášet o etice novinářů, ale totálně se to zvrhlo

15:06 Moravce střídat. A Kalousek je jako Stalin, také ho nechávají mluvit ke všemu. Šéf Syndikátů novinářů chtěl přednášet o etice novinářů, ale totálně se to zvrhlo

REPORTÁŽ Slovními přestřelkami se to hemžilo na semináři k novinářské etice a objektivitě, kterou v …