Do Prahy přijeli diplomaté. Osloví je Nečas a kníže, proberou Libyi

29.08.2011 6:32 | Zprávy
autor: joh

V Černínském paláci dnes začíná každoroční porada českých velvyslanců, kteří se sjeli do Prahy. Osloví je premiér Petr Nečas (ODS) a ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (TOP 09). Budou diskutovat o mezinárodní situaci, nejspíš se dotknou aktuální situace v Libyi.

Do Prahy přijeli diplomaté. Osloví je Nečas a kníže, proberou Libyi
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Předsedové pravicových stran - Karel Schwarzenberg a Petr Nečas

Česká diplomacie se chce zabývat další strategií působení naší země v Libyi. Přechodnou vládu rebelů už některé státy světa uznaly, Česká republika k nim zatím nepatří. Libyjští diplomaté působící v Praze k tomu českou vládu vyzvali. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Domácí násilí

Opravdu jste klesl tak hluboko a dopustil jste se domácího násilí? Nemyslíte, že byste to vše měl urychleně vysvětlit? A jestli se prokáže, že ano, rezignujete? To je to nejmenší, co byste měl vy nebo kdokoliv v takovém případě udělat. Podle mě by takové lidé měli i sedět.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bartošova realitka za veřejné peníze. Kudy tekly miliony neziskovkám

8:18 Bartošova realitka za veřejné peníze. Kudy tekly miliony neziskovkám

Desítky milionů, ovlivňování zákonodárců i veřejného mínění za peníze a lidé, kteří zároveň seděli …