Doktor Macek nemá slitování se Stanislavem Grossem. Takhle ho zpohlavkoval

29.04.2014 11:15

Bývalý místopředseda ODS Miroslav Macek se velmi krutě vysmál bývalému předsedovi vlády Stanislavu Grossovi. Expremiér se v nedělním pořadu 168 hodin omlouval za své skutky z doby premiérování. Macek však pro něj slitování nenachází.

Doktor Macek nemá slitování se Stanislavem Grossem. Takhle ho zpohlavkoval
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek
reklama

Anketa

Co říkáte na omluvu expremiéra Stanislava Grosse?

hlasovalo: 4609 lidí

Ocitoval nejprve zprávu z novin, která o expremiérově výstupu pojednávala. V ní mimo jiné padlo Grossovo přiznání, že nemluvil pravdu o financování svého bytu a že v politice nejednal vždy upřímně. Kromě toho noviny zmínily, že Gross působil pohuble, měl problémy s výslovností a zmínil se, že přijal Krista.

Macek následně znechuceně konstatuje, že bývalý premiér se sice kaje, ale nedělá cokoliv, aby přiznané hříchy odčinil. „Vyčůraně a nepostižitelně vyplacené prachy z úplatků (pardon: peníze získané šikovným obchodním čichem a skvělou akciovou transakcí) si ovšem ponechal,“ poznamenává bývalý místopředseda ODS.

Podle něj Gross ke všem špatným vlastnostem, které má a v politických funkcích je několikrát názorně ukázal, přidal při svém účtování ještě jednu: pokrytectví.  

Co přesně napsal ke Grossovi doktor Macek:

Někdejší předseda vlády Stanislav Gross se pro chystaný dokument o českých expremiérech otevřeně vyjádřil o tom, že ve vrcholové politice nejednal vždy upřímně a že nemluvil pravdu o financování svého luxusního bytu, což ho stálo křeslo. Úryvky z pořadu odvysílala v neděli Česká televize v pořadu 168 hodin. Gross na záběrech působil pohuble a sešle a občas měl problémy s výslovností. Mimo jiné se svěřil, že přijal Krista.

Tolik zpráva.

Vyčuraně a nepostižitelně vyplacené prachy z úplatků (pardon: peníze získané šikovným obchodním čichem a skvělou akciovou transakcí) si ovšem ponechal.

Summa summarum: Ke všem svým mizerným vlastnostem přidal ještě pokrytectví.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: jav
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hřib řádil, že i Takáč kroutil hlavou: Rusům se to líbí, liberál Němcov byl jejich oblíbený politik. A pak ohlásil další šťouchy, které vůči Moskvě chystá

20:01 Hřib řádil, že i Takáč kroutil hlavou: Rusům se to líbí, liberál Němcov byl jejich oblíbený politik. A pak ohlásil další šťouchy, které vůči Moskvě chystá

Pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) byl hostem pondělního pořadu Interview na ČT24, kde moderátoro…