Většina z kandidujících stran do sněmovních voleb je pro doktora Miroslava Macka naprosto nevyhovující, případně nalézá minimálně několik aspektů, proč tomu kterému subjektu nemůže odevzdat svůj hlas.
"ČSSD je pro mne jak ideově, tak minulým vládnutím zcela pominutelná. Česká pirátská strana je dobrý happening, ale její program je nijaký a kandidátní listina svědčí o těžkém hledání až vyškrabávání kandidátů. TOP 09 je otitulovaná odshora dolů a její havlovské vidění světa s kalousovskou bezskrupulózností moci mne pranic neláká," vyjmenovává Macek.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: adr