Doktor Macek vymyslel uplatnění pro Janu Nagyovou

25.06.2013 11:18 | Zprávy
autor: jav

Miroslava Macka přivedl premiér v demisi Petr Nečas k nápadu na další využití někdejší prémiérovy pravé ruky Jany Nagyové. Zaujalo jej Nečasovo vysvětlování, že posílal Nagyovou za pražskými kmotry proto, aby je rozpovídala a nosila do "Strakovky" informace z podnikatelského suterénu. Za těchto okolností by prý mohla Nagyová suplovat činnost všech zpravodajských služeb. I přes její statisícové odměny prý stát pořád ušetří.

Doktor Macek vymyslel uplatnění pro Janu Nagyovou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Podle Macka premiér Petr Nečas ztrácí poslední zbytky glancu, které mu po jeho aféře, jež položila celou vládu, ještě zbyly. Jeho vysvětlování kontaktů šéfky jeho sekretariátu Jany Nagyové na pražské podsvětí se nejspíš zařadí do zlatého fondu nejbizarnějších výmluv našich politiků.

„Včera totiž s vážnou tváří oznámil, že jeho pravá ruka Jana Nagyová navštěvovala pražské kmotry Janouška a Rittiga proto, aby je 'rozpovídala' a Nečas se tak dozvěděl informace z 'pražského podnikatelského suterénu',“ žasne Macek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Cena dálniční známky.

Dobrý den, kdy navrhnete snížení cen dálničních známek? Máte pocit, že cena 2570 Kč za roční známku odpovídá stavu dálniční sítě v České republice v porovnání s okolními zeměmi? Děkuji.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Foldyna vytáhl paragraf k vyhoštění velvyslance. 40 ukrajinských neziskovek povstalo

20:15 Foldyna vytáhl paragraf k vyhoštění velvyslance. 40 ukrajinských neziskovek povstalo

Debata o další pomoci Ukrajině v Česku se po volbách dál vyostřuje. Poté, co ukrajinský velvyslanec …