Americké volby prezidenta se blíží a s tím se stále více vyostřuje atmosféra mezi oběma kandidáty Donaldem Trumpem a Joem Bidenem. Z průzkumů to vypadá, že by příštím americkým prezidentem měl být Joe Biden. Dle serveru 270towin.com, který podporuje výsledky většího množství předvolebních průzkumů, má Biden průměrnou podporu 51,2 %, zatímco Trump zaostává o téměř 7 procentních bodů, jelikož jeho průměrná podpora má být 44,4 %.
„Z průzkumu britského týdeníku The Economist a portálu yougov.co.uk vyplývá, že více Američanů volí Bidena proto, aby nezvítězil Donald Trump. Průzkum oslovil celkem 1500 registrovaných voličů. Z těch, kteří chtějí volit Bidena, se 54 % vyslovilo, že volí hlavně proti Trumpovi, 44 % preferuje Bidena jako takového. Mezi Trumpovými voliči stojí 81 % za současnou hlavou státu, jen 19 % hlasuje hlavně proti Joeu Bidenovi,“ psalo se na Novinkách.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: tle
Pokorná Jermanová (ANO): Emisní povolenky schválila Fialova vláda a teď proti tomu falešně bojuje
A kdo schválil a podepsal Green Deal? A co jste udělali pro jeho zrušení, jak jste slibovali? Podle mě jste jak jeden za 18 a druhý bez dvou za 20
Další články z rubriky

5:30 Havel jim udělil milost. Pravda o únosu letadla z majora Zemana
PO STOPÁCH MAJORA ZEMANA Díl Mimikry ze seriálu 30 případů majora Zemana se proslavil písní Bič boží…
- 20:37 Loutkáře máte v Rusku, soptila Leyenová. Sype se jí prý i vlastní frakce
- 18:06 Peníze na „obranu“ do hodnot a neziskovek? Zahradil má obavy
- 12:45 Poučování lůzy z festivalového luxusu. Holec zdraví Vary
- 10:39 Zásadní otázka k blackoutu. Vitásková je velmi zvědava na odpověď
- 18:03 Zaplaťte miliony a můžete „bydlet“. Šokující vývoj v ČR