O Trumpových plánech obnovit pořádání svých ikonických mítinků s příznivci informoval pravicový deník New York Post. Trump tak chce učinit v červnu, přesné datum není známo. Dvě setkání by se měla uskutečnit právě v tomto měsíci, další pak 4. července, kdy Američané slaví Den nezávislosti.
Zda bude 74letý exprezident znovu kandidovat v prezidentských volbách v roce 2024, jasné není. Ale určitě chce zůstat hlasem ve veřejném dění. „Je ještě příliš brzy,“ řekl k možnému oznámení svých kroků Trump. „Myslím, že lidé budou opravdu velmi šťastní, až to oznámení udělám,“ dodal.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Macinkovy SMS
Je pravda, že se jimi na váš podnět zabývá i NCOZ? Proč zrovna oni? Já chápu, že jste je předal policii a nechápu, že vám je vůbec poslal, ale proč NCOZ? Poslal vám je přeci jeden člověk, takže nejde o organizovaný zločin nebo já to nechápu. Děkuji za vysvětlení. Vršková
Další články z rubriky
13:50 Na Davida Prachaře po agitce s Haváčovou vyskočila vlastní minulost
Vystoupení Sarah Haváčové a jejího přítele Davida Prachaře na podporu prezidenta Petra Pavla vyvolal…
- 16:05 Bez pití, bez polévky, snědí všechno. Češi prostě nemají na jídlo
- 14:05 Zbušil gangstery, byl z toho diplomatický skandál. Teď je ministrem. A co Bulhaři?
- 11:44 Ať puknou. Vidlák našel díru v řečech opozice o ČR a USA
- 4:46 Máma ze STAN a táta u Pavla. Jedenáctiletý „demonstrant” vyjasněn
- 10:14 Větrník 500 metrů od domu. Hučí, bliká, nedá se tam bydlet. Expert po lžích o „ruské propagandě“




