Dosazení hosté. Tlaky USA. Ty správné názory. Erik Best potopil ČT

07.12.2021 12:46 | Komentář
autor: nab

Politický analytik Erik Best vyjadřuje velké pochybnosti o tom, že česká veřejnoprávní média plní kritérium nestrannosti a objektivity. V pořadu Kupředu do minulosti promluvil o politických vazbách určitých skupin lidí v České televizi i v Českém rozhlase, díky kterým zneužívají svých pozic. A nečeká nás proto nic dobrého.

Dosazení hosté. Tlaky USA. Ty správné názory. Erik Best potopil ČT
Foto: Hans Štembera
Popisek: Erik Best, americký novinář

Český novinář a vydavatel amerického původu Erik Best si povzdechl nad prací českých novinářů. Vidí v tuzemsku jen málo dobrých komentářů pracujících s fakty, které byly zasazeny do kontextu. Především veřejnoprávních média, která mají v rámci zpravodajství sehrávat tu hlavní úlohu, podrobil velké kritice.

Poukázal na politické vazby lidí pracujících v České televizi a v Českém rozhlasu: „Skupiny lidí v České televizi a také v Českém rozhlasu mají nějaké politické záměry a vazby, zneužívají svých pozic,“ upozornil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Cenzura

Zmiňujete zajímavou věc, a to, že DSA požaduje filtrovat nejen nezákonný obsah, ale i obsah „škodlivý“. Existuje nějaká definice, co je tím ,,škodlivým“ obsahem myšleno? Zajímavé je, že jsem nezaznamenal nějakou extra kritiku toho zákona. A musíme ho vůbec schválit nebo jak se k němu postavíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Věděli jste, že nezvou Okamuru.“ Konec legrace. V ČT se pere špína

11:35 „Věděli jste, že nezvou Okamuru.“ Konec legrace. V ČT se pere špína

Dlouholetý reportér a moderátor České televize Richard Samko se pustil do křížku s další výraznou tv…