Doteď jsme na sebe byli hodní, ale... Kulhánek v Partii načal kauzu Vrbětice a Rakušan vybuchl: Zeman, Nejedlý...

Spustit čtení článku

Tato funkce je dostupná jen pro přihlášené uživatele s aktivním předplatným typu Lepší čtení a vyšší. Předplatné i Prémiové body PL můžete získat i zdarma, přečtěte sí více v tomto článku.

06.06.2021 12:19 | Zprávy

„Babiš je mimo mísu. My, na rozdíl od něj, v kampani nebudeme lhát.“ Do první hodiny Partie Terezie Tománkové na CNN Prima zavítali ministr zahraničních věcí Jakub Kulhánek a předseda hnutí STAN Vít Rakušan a ten premiéra Babiše nešetřil. Zvedlo ho ze židle, když šéf ANO nazval turisty mířící do České republiky „cizáky“. Hosté se shodli na tom, že o turisty v Česku stojí, ale jejich cestování po Česku musí být bezpečné. Pak došlo na Vrbětice a Rakušan to vzal od podlahy.

Doteď jsme na sebe byli hodní, ale... Kulhánek v Partii načal kauzu Vrbětice a Rakušan vybuchl: Zeman, Nejedlý...
Foto: repro TV Prima, tan
Popisek: Vít Rakušan v Partii Terezie Tománkové

Rakušan se hned v úvodu ostře ohradil proti lžím, které pronášel na adresu koalice Pirátů a Starostů Andrej Babiš.

„Odpovědí na to je pravda. A proto ta výzva premiérovi Babišovi, aby doložil svá tvrzení, nebo se omluvil. My takto pracovat nebudeme. Naše heslo je: Vraťme zemi budoucnost. V kampani nebudeme, na rozdíl od pana premiéra, lhát,“ sliboval Rakušan.

Poté zasadil premiérovi další ránu.

Pořádně ho naštvalo, když premiér Andrej Babiš nazval turisty mířící do České republiky „cizáky“. „Nazývat tak naše sousedy, kteří sem přijedou obdivovat krásy naší země, to je prostě mimo mísu,“ vypálil.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Hrozí Blažkovi nějaký trest?

Podle mě se řeší jeho politická kariéra, ale je nebo není to, co udělal zákonné? Taky nevěřím, že to vše udělal jen tak, prověřuje se vůbec, zda nešlo o korupci a braní úplatku? A poslední dotaz, jak je vůbec možné, že nějaký politik přijme takové peníze a téměř nikdo o tom neví?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Děti si od Fialy vzaly balonky a křičely na něj fuj

21:53 Děti si od Fialy vzaly balonky a křičely na něj fuj

Ostravský spisovatel Ladislav Větvička zareagoval na pondělní vystoupení premiéra Petra Fialy v Poru…