Drony, kanál, kundy, zmrdi. Mirek Topolánek přišel s radou pro Miloše Zemana. A to neměl dělat

28.12.2018 18:00

Expremiér Mirek Topolánek je v dobrém vánočním rozmaru. Rozhodl se okořenit českou společenskou debatu několika výrazy, kterými se vrátil k větám prezidenta Miloše Zemana o „lepšolidech“. Vyvolal na toto téma debatu. A ta se mu vrátila jako bumerang. Lidé mu připomněli jeho eskapády s někdejším italským premiérem a bonvivánem Silviem Berlusconim, kdy paparazzi zachytil Topolánka úplně nahého.

Drony, kanál, kundy, zmrdi. Mirek Topolánek přišel s radou pro Miloše Zemana. A to neměl dělat
Foto: Vít Hassan
Popisek: Mirek Topolánek

Mirek Topolánek oznámil, že pořád nějak tápe v těch „lepšolidech“ prezidenta Zemana. „Já pořád v těch lepšolidech tápu. To už musí být něco jako odboj, že se to dostalo až do prezidentského projevu? Jestli neměl Miloš zůstat u těch jednodušších sdělení. Drony, kanál, kundy, zmrdi,“ napsal Topolánek na sociální síti Twitter.

Mirek Topolánek

  • BPP
  • Kandidát na prezidenta v roce 2018
  • mimo zastupitelskou funkci

Sám Zeman ve svém vánočním poselství prohlásil, že „lepšolidi“ jsou spoluobčané, kteří si o sobě údajně myslí, že jsou lepší než „obyčejní lidé“, mezi které se počítá i sám prezident. Navzdory své roli nejvýše postaveného politika v České republice.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

V diskusi pod Topolánkovým příspěvkem se ukázalo, že někteří debatéři s názorem Miloše Zemana na „lepšolidi“ souhlasí. Topolánkovi naložili pěkných pár slovních ran. Zavzpomínali např. na tzv. toskánskou aféru z roku 2009, kdy deník MF Dnes přinesl informace o setkání vrcholných politiků v čele s Mirkem Topolánkem s několika lobbisty. Světlo světa spatřily dokonce fotografie, na kterých byl Topolánek zachycen nahý. „Ať je anebo bude Miloš jakýkoliv, snad nikdy neuvidíme jeho houpající se penis...“ zaznělo např. v diskusi.  A padlo toho ještě víc.

Topolánek se však dočkal i pochvaly za projevený názor a doporučení, že nejlepší bude na adresu Miloše Zemana mlčet, protože o výrocích takovýchto lidí nemá smysl diskutovat. Civilizovaný svět to prý pochopil už dávno a Miloše Zemana si nevšímá. Ani 45. prezidentovi USA nestojí Zeman za to, aby ho pozval do Bílého domu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Tvrdě zavírat, očkovat i kojence.“ A dřív psal: „Stydím se za Čechy, nechtějí běžence“

6:21 „Tvrdě zavírat, očkovat i kojence.“ A dřív psal: „Stydím se za Čechy, nechtějí běžence“

Imunolog Václav Hořejší patřil při pandemii covidu-19 k těm, kdo se v médiích vyjadřovali poměrně ča…