Drony, kanál, kundy, zmrdi. Mirek Topolánek přišel s radou pro Miloše Zemana. A to neměl dělat

28.12.2018 18:00

Expremiér Mirek Topolánek je v dobrém vánočním rozmaru. Rozhodl se okořenit českou společenskou debatu několika výrazy, kterými se vrátil k větám prezidenta Miloše Zemana o „lepšolidech“. Vyvolal na toto téma debatu. A ta se mu vrátila jako bumerang. Lidé mu připomněli jeho eskapády s někdejším italským premiérem a bonvivánem Silviem Berlusconim, kdy paparazzi zachytil Topolánka úplně nahého.

Drony, kanál, kundy, zmrdi. Mirek Topolánek přišel s radou pro Miloše Zemana. A to neměl dělat
Foto: Vít Hassan
Popisek: Mirek Topolánek

Mirek Topolánek oznámil, že pořád nějak tápe v těch „lepšolidech“ prezidenta Zemana. „Já pořád v těch lepšolidech tápu. To už musí být něco jako odboj, že se to dostalo až do prezidentského projevu? Jestli neměl Miloš zůstat u těch jednodušších sdělení. Drony, kanál, kundy, zmrdi,“ napsal Topolánek na sociální síti Twitter.

Mirek Topolánek

  • BPP
  • Kandidát na prezidenta v roce 2018
  • mimo zastupitelskou funkci

Sám Zeman ve svém vánočním poselství prohlásil, že „lepšolidi“ jsou spoluobčané, kteří si o sobě údajně myslí, že jsou lepší než „obyčejní lidé“, mezi které se počítá i sám prezident. Navzdory své roli nejvýše postaveného politika v České republice.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

V diskusi pod Topolánkovým příspěvkem se ukázalo, že někteří debatéři s názorem Miloše Zemana na „lepšolidi“ souhlasí. Topolánkovi naložili pěkných pár slovních ran. Zavzpomínali např. na tzv. toskánskou aféru z roku 2009, kdy deník MF Dnes přinesl informace o setkání vrcholných politiků v čele s Mirkem Topolánkem s několika lobbisty. Světlo světa spatřily dokonce fotografie, na kterých byl Topolánek zachycen nahý. „Ať je anebo bude Miloš jakýkoliv, snad nikdy neuvidíme jeho houpající se penis...“ zaznělo např. v diskusi.  A padlo toho ještě víc.

Topolánek se však dočkal i pochvaly za projevený názor a doporučení, že nejlepší bude na adresu Miloše Zemana mlčet, protože o výrocích takovýchto lidí nemá smysl diskutovat. Civilizovaný svět to prý pochopil už dávno a Miloše Zemana si nevšímá. Ani 45. prezidentovi USA nestojí Zeman za to, aby ho pozval do Bílého domu.

Fotogalerie: - Topolánek u soudu s Dalíkem

Soud s lobbistou Markem Dalíkem, který podle obžal...
Marek Dalík u soudu
Marek Dalík u soudu
Mirek Topolánek
Mirek Topolánek u soudu
Soud s lobbistou Markem Dalíkem, který podle obžal...

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Češi jsou národ debilů! Hrdinka Milionu chvilek hodnotí spoluobčany

20:22 Češi jsou národ debilů! Hrdinka Milionu chvilek hodnotí spoluobčany

Žena, která vyhrála prvoinstanční soud proti Andrejovi Babišovi, Jana Filipová, se podívala na duši …