Dva Babišovi zaměstnanci chtěli ukrást 12 kilo masa a 2,5 kila střev. Fakt chcete vidět, co jim udělali?

25.05.2015 10:57

A stejně to neprošlo… tímto titulkem je ve firemním magazínu společnosti Agrofert uvozen článek o tom, jak dva zaměstnanci chtěli ukrást salámy a sýry.

Dva Babišovi zaměstnanci chtěli ukrást 12 kilo masa a 2,5 kila střev. Fakt chcete vidět, co jim udělali?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš

„Na základě interních informací byli podrobeni důsledné kontrole zaměstnanci jednoho ze závodů firmy Kostelecké uzeniny. Dva z nich měli na těle připevněno průmyslovou fólií celkem 12 kg různých surovin – kuřecí prsa, sýr Eidam a ve falešné kapse batohu 2,5 kg střev. Případ byl předán k řešení policii ČR.“ Právě tento text byl napsán v aktuálním vydání AGROFERT magazínu a spolu s ním byly k vidění i dvě fotografie zadržených. Na snímek upozornila facebooková skupina Řekněte ANO ne, největší komunita, která je zaměřená právě proti Babišově hnutí ANO.

„Dva frajeři z jeho fabriky chtěli ukrást maso: už za komunismu se jednalo o známou praxi. Ovšem u Babiše na to jdou po svém. Pány zadrželi, udali, nechali odvléct policií a ještě je vyfotili pro firemní noviny... 12 kilo masa při ceně například kuřecího vyjde na kolik? Tisícovku a něco, ne? Jen se divíme, že je nechtěli ukamenovat,“ uvedl jeden z adminů.

Připomeňme, že Agrofert je český zemědělský, potravinářský a chemický holding. Společnost ovládá více než 230 firem zejména v České republice a na Slovensku, jejichž konsolidované tržby dosáhly v roce 2012 téměř 132,5 miliardy korun. Společnost patří mezi největší firmy v České republice, zde vlastní nebo má v nájmu 57 tisíc hektarů zemědělské půdy (0,7 procenta území České republiky nebo 1,6 procenta veškeré zemědělské půdy). Společnost vlastní a do ledna 2014 řídil Andrej Babiš.

Zdroj: Agrofert magazín, aktuální vydání

 

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tomáš A. Nový

Tomáš Zdechovský byl položen dotaz

Právo na opravu

Věci se dají dát opravit už dnes, ale problém je, že oprava často vyjde stejně nebo skoro stejně jako koupit si novou věc. Tak k čemu pak platit za opravu? Nepřijde vám tento zákon EU zase úplně zbytečný? A když dám věc opravit, jakou, pokud vůbec, na ni pak budu mít záruku? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

George Soros. Nové nařčení, které nikdo jen tak nesmete

20:21 George Soros. Nové nařčení, které nikdo jen tak nesmete

Americký prezident Joe Biden se potýká při řešení situace na prestižních univerzitách, obsazených pr…