Dva ze zavražděných novinářů Charlie Hebdo byli vysoce postavení zednáři

17.02.2015 13:17 | Zprávy

VÍME PRVNÍ Jak ParlamentníListy.cz informoval jeden z českých svobodných zednářů, během masakru v Paříži, který byl zaměřen na magazín Charlie Hebdo, zemřeli rovněž "dva bratři".

Dva ze zavražděných novinářů Charlie Hebdo byli vysoce postavení zednáři
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Také tam byla pohřbena jeho redakční kolegyně Elsa Cayat

Po celém světě tak prý mezi zednáři koluje parte, které upozorňuje na dva mrtvé "bratry" během útoku na Charlie Hebdo. Prvním byl Bernard Maris, druhým Michel Renaud. Oby byli podle našich informací členy lóže Grand Orient. Bernard Maris působil a pracoval v lóži Roger Leray, Michel Renaud byl členem lóže Clermont Ferrand. "Oba bratři zemřeli při boji za svobodu," sdělil naší redakci taktéž vysoce postavený svobodný zednář.

  • Kondolenční listina svobodných zednářů ZDE

7. ledna 2015 se redakce časopisu stala terčem teroristického útoku, při němž byl zavražděn šéfredaktor i se svou přidělenou policejní ochranou a řada klíčových redaktorů. Celkem zahynulo dvanáct lidí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Pomoc rodinám

Vy teď hodně prezentuje návrhy na pomoc rodinám, ale proč jste na jejich prosazení netlačili víc v minulém volebním období, když jste byli ve vládě, a kdy podle mě problém narůstal do obřích rozměrů? Netvrdím, že za to můžete vy, ale ani si nemyslím, že jste lidem nějak pomohli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Děkuju panu profesoru Nutelle.“ Babiš se vysmál Fialovi

18:12 „Děkuju panu profesoru Nutelle.“ Babiš se vysmál Fialovi

„Jedině na mém kanálu se dozvíte pravdu!“ Andrej Babiš promluvil o cenách pohonných hmot a prozradil…