Exministr: Armáda a policie? Pro každého. Ne aby křičeli, že bez nových vrtulníků nic nebude

28.09.2021 11:25 | Zprávy
autor: mp

Bývalý ministr kultury a končící poslanec Antonín Staněk popsal tři pilíře, které je třeba posílit či nově zbudovat. Tři základní pilíře, o které by se české a moravské rodiny mohly opřít a říct si: jsme šťastní.

Exministr: Armáda a policie? Pro každého. Ne aby křičeli, že bez nových vrtulníků nic nebude
Foto: Hans Štembera
Popisek: Antonín Staněk, bývalý ministr kultury

Někdejší ministr kultury Antonín Staněk (ČSSD) se po čase opět ozval. Položil si otázku, proč politici před volbami nemluví o tom, jak krásná je Česká republika a jak šťastní lidé zde žijí. Obratem také nabídl odpověď.

Politika podle něj dnes bohužel stojí právě na hádkách, o které voliči nestojí. Na hádkách, projevech závisti a nenávisti, které přiživují novináři, protože mají o čem psát. „Kterou navíc živí stovky novinářů, kteří se pasují na arbitry morálky, ale ve skutečnosti jsou stejně bezduší paňácové jako jejich hosté,“ napsal Staněk.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
PhDr. Lubomír Zaorálek byl položen dotaz

Krvavé ruce

Co vím, tak za těmi krvavými rukami Beneše jsou Češi – Moravané. Tak proč se obouváte do Němců a co by měl podle vás prezident dělat? Když už, tak od zásahu je tu přeci policie. Mimochodem zaregistroval jste třeba od někoho se sudetských Němců v Brně, že by se chovali nějak špatně nebo nezákonně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Paříž v plamenech. Už zní, kdo za to může

10:25 Paříž v plamenech. Už zní, kdo za to může

Po fotbalovém utkání vypukly ve Francii nepokoje. Na sociálních sítích se od včerejška šíří videa Pa…