Exšéf Úřadu vlády Poul odmítl na policii v kauze Nagyová vypovídat

09.10.2013 10:56 | Zprávy
autor: vam

Vypovídat na policii v kauze Jany Nagyové dnes odmítl bývalý vedoucí Úřadu vlády Lubomír Poul. K výslechu byl pozván jako svědek. Uvedl to server Lidovky.cz. Podle advokáta Jany Nečasové (dříve Nagyové) Eduarda Bruny se prý Poula kauza dotkla, proto svého práva nevypovídat využil.

Exšéf Úřadu vlády Poul odmítl na policii v kauze Nagyová vypovídat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vila Lubomíra Poula

Sám Poul na dotazy novinářů nereagoval. Někdejšího šéfa Úřadu vlády policie při červnovém zásahu zadržela, jako jediného z osmi zatčených ho však tehdy neobvinila.

Podle Bruny není pravděpodobné, že by si Poula policisté k výslechu zvali znovu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co by EU měla z toho, kdyby nás zatáhla do války?

Vy tvrdíte, že se o to pokouší. Proč by to dělala? A k té mírové iniciativě Trupma. Podle vás je jeho návrh vůči Ukrajině spravedlivý? Nezohledňuje jen zájmy USA a Ruska?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Evropský parlament ztížil migraci. V sále se prý řvalo o fašistech, Zelení řádí dál

12:43 Evropský parlament ztížil migraci. V sále se prý řvalo o fašistech, Zelení řádí dál

Evropský parlament a Rada EU dosáhly dohody na prvním společném seznamu bezpečných zemí původu, což …