

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Barbora Richterová
„Stěhuju se do Krkonoš,“ prohlásil Václav Klaus mladší ve videu, které natočil na podporu svých kolegů z ODS na Praze 8, ve které podle svých vlastních slov strávil 20 let. Skutečnost, že přestane být občanem Prahy, naznačil i na svém facebookovém profilu, kde se vyfotil u Městského úřadu Pece pod Sněžkou a napsal komentář: „Po největším městě republiky, dnes občanem nejvýše položeného.“
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Barbora Richterová
Jak vám tu vaši kritiku ale věřit, protože co si pamatuji, tak jste ODS kritizovali i dřív a pak jste s ní šli do koalice. A šli byste do ní s ODS znovu? A co třeba STAN, s kterým jste dokonce společně kandidovali, a kde se její šéf schází s trestně stíhanými lidmi? To vám nevadí?
Zastupitel plzeňského obvodu 1 za SPD Jakub Zieba, který dlouhodobě žije v ruském Volgogradu, zveřej…