Fendrych: Lessy se zuřivě pere o funkci a neváhá jít přes mrtvoly

29.03.2012 22:48 | Zprávy
autor: jhe

Petr Lessy se rve o místo šéfa policie zuby nehty, píše ve své glose komentátor serveru Týden.cz Martin Fendrych. Po nehodě Romana Janouška se prý ze všech sil snaží zalíbit veřejnosti, aby se udržel ve funkci, a neváhá přitom sekat hlavy a zpochybňovat důvěryhodnost svých kolegů.

Fendrych: Lessy se zuřivě pere o funkci a neváhá jít přes mrtvoly
Foto: repro TV Prima
Popisek: Roman Janoušek po svém zadržení za jízdu v opilosti

Komentátor kroutí hlavou nad horlivou palbou do svých řad, kterou předvedl policejní prezident po autonehodě opilého podnikatele Romana Janouška. Velmi ostrou kritiku zasahujících policistů následovala rezignace Lessyho náměstka Vladislava Husáka, kterou podle Fendrycha vysvětlil vskutku lessyovsky.

„Byť není sebemenší podezření, že by náměstek Husák i v řádu několika měsíců vůbec komunikoval s panem Janouškem, přesto jsem přijal jeho nabídku k rezignaci,“ uvedl před pár dny Petr Lessy.

Nesmyslné rezignace

„Posléze se ovšem ukázalo, že Husák o SVÉ rezignaci vůbec nevěděl,“ kontruje komentátor Fendrych a dodává Husákovo prohlášení, že s Janouškem se viděl naposledy před rokem a náhodou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Co by měl Babiš udělat, abyste byli spokojení?

Mě to přijde tak, že ať by udělal cokoliv, tak stejně budete mít nějaký problém. A kdyby bylo ANO bez Babiše, tak byste se na něj dívali jinak a třeba s ním i spolupracovali? Děkuji za odpověď. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Klára Samková: Turek je na straně vítězů. Pavel by si to měl uvědomit

12:11 Klára Samková: Turek je na straně vítězů. Pavel by si to měl uvědomit

Nejdříve šílenci, pak proroci, pak časní příznivci a nakonec všichni, i ti, kdo přišli pozdě. Advoká…