Generálmajor vypěnil: Ten naturalizovaný Francouz jistě vraždil legálně drženou zbraní se zásobníkem na deset ran!

28.04.2017 17:36

Krajský zastupitel za SPO a generálmajor v záloze Hynek Blaško se ve svém komentáři pro ParlamentníListy.cz věnoval vraždě francouzského policisty. Podle něj opět ukázala na bruselskou neschopnost řešit problémy s migranty.

Generálmajor vypěnil: Ten naturalizovaný Francouz jistě vraždil legálně drženou zbraní se zásobníkem na deset ran!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Generálmajor v záloze Hynek Blaško
reklama

Blaško se rozlítil především nad směrnicí omezující držení zbraní občany. „Ten naturalizovaný Francouz jistě vraždil legálně drženou zbraní se zásobníkem na deset ran. Vražda je výsledkem neschopnosti panstva v Bruselu přijmout opatření k zamezení pašování zbraní a vyhlásit drakonické tresty pro ty, kdo obchodují s nelegálními zbraněmi. Nic a zase nic, pouze se dojímají nad smrtí člověka,“ napsal rázně.

V té souvislosti promluvil k výsledkům prvního kola francouzských prezidentských voleb. „Vítězný kandidát prohlašuje, že je potřeba si na to zvyknout, že je to součást našeho života a zve ještě více migrantů. Voliči se asi dočista pomátli, nebo ‚zasáhli ruští hackeři‘,“ konstatuje. 

Původní text ZDE

A zamýšlí se i nad tím, zda budeme také takoví pomatenci a budeme volit vítače. „Myslím, že to páni ve Strakovce nemají pod kontrolou. A není se čemu divit, když předseda policejních odborů prohlásí, že policie je na tom dost špatně jak materiálně, tak personálně. Nadřízení se nezastanou podřízených policistů a nechají je vláčet blátem křivých obvinění. Že je něco špatně, dokládá akce GIBS proti detektivům TEMPUSu, kteří otevřeli a vrtají se v deset let staré vraždě Mrázka. Z této akce vzniká mnoho domněnek a čiší z ní možný strach ‚někoho‘ z odhalení. Blíží se volby a to by působilo jako Kubiceho zpráva,“ podotkl rovněž Blaško.

Závěrem pak vyzval zákonodárce k práci. „Chceme, aby zákon byl zákonem platícím pro všechny stejně. Aby nebylo možno si ho vykládat jinak, než je přijat. Chceme po vás, abyste konečně zjednodušili tu zákonnou džungli, aby právo poškozeného nekulhalo za právem pachatele, aby útočník nebyl proti bránícímu se ve výhodě, aby právo bylo vymahatelné a ne že soud rozhodne a ty občane stejně nic nedostaneš. Nazývejte věci pravými jmény a politickou korektnost si vetkněte za klobouk,“ uzavřel se slovy, že věří, že nově zvolená politická reprezentace bude mít skutečnou úroveň.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Nenávidím vás!“ Třesk v ODS: Pavel Novotný vypustil strašlivé věci

19:52 „Nenávidím vás!“ Třesk v ODS: Pavel Novotný vypustil strašlivé věci

Řeporyjský starosta Novotný řádil na Twitteru. V centrále ODS nebudou rádi, protože vyjevil nepěkné …