Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Jubilejní dvacáté Dny NATO v Ostravě a Dny Vzdušných sil AČR se konaly tento víkend výjimečně bez diváků. Na letiště Leoše Janáčka v Mošnově se dostali jen zástupci médií a pozvaní hosté. Mezi nimi byl také ministr vnitra a předseda ČSSD Jan Hamáček.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Podle vás snad udělali něco špatného nebo nemají právo demonstrovat? A jestli s nimi chcete jednat o jejich názoru, proč jen s nimi? Proč ne i s obyčejnými lidmi, co tam byli? Nebo ty si také pozvete? Děkuji. A.K.
Dlouholetý reportér a moderátor České televize Richard Samko se pustil do křížku s další výraznou tv…