Hamáček táhne do voleb s tématem bezpečnosti českých hranic. A Pehe si ťuká na čelo: To už se opravdu všichni zbláznili?

05.09.2018 20:44

Předseda ČSSD Jan Hamáček, který vede jak Ministerstvo vnitra, tak zahraničí, dnes oznámil, že sociální demokracie se v kampani před říjnovými komunálními volbami zaměří na téma bezpečnosti českých hranic. Z této informace se politologovi Jiřímu Pehemu ježí chlupy, se svými pochybami o normálním myšlení členů ČSSD se proto s veřejností podělil na svém twitterovém účtu.

Hamáček táhne do voleb s tématem bezpečnosti českých hranic. A Pehe si ťuká na čelo: To už se opravdu všichni zbláznili?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Pehe
reklama

„Sociální demokracie bude v kampani řešit bezpečnost hranic i sociální témata,“ sdělil dnes předseda ČSSD Jan Hamáček při zahájení kampaně strany ve městě Stochov na Kladensku. Ministři a další představitelé strany budou podle Hamáčka v kampani prezentovat ČSSD jako značku a připomínat pilíře a hodnoty, na kterých stojí.

Nad Hamáčkovým oznámením týkajícím se toho, že se sociální demokraté zaměří na téma bezpečnosti českých hranic, politolog Pehe nešťastně svěsil ruce. „ČSSD se bude v kampani před komunálními volbami mimo jiné zaměřovat na bezpečnost českých hranic... To už se opravdu všichni zbláznili?“ ptal se nechápavě na svém Twitteru.

 

 

V reakcích pod příspěvkem mu většina diskutujících potvrzovala, že „ANO, zbláznili“. „A zajišťovat to bude min. zahraničí za ČSSD. Nebo taky zahraniční ministr???“ dotázal se uživatel Jiří Tomek. „Zbláznili se. ČSSD neexistuje, existuje česká strana narodně autokratická,“ míní komentující Václav Müller. Že už ČSSD není, co bývala, upozornil následně Vladimír Zajíček. „Definitivně. ČSSD je zmítající se mrtvola,“ nebral si servítky.

Objevily se však názory i takové, že bezpečnost občanů České republiky je přece priorita. A na tématu týkajícím se bezpečnosti státních hranic republiky není přece nic tak strašného.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: nab
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Krvavá Madlenko, ty jsi jen prachsprostá zlodějka!“ „Český národ nikdy Kosovo neuzná“. Připomínka „dne uloupení“ byla ještě bouřlivější, než jindy

22:17 „Krvavá Madlenko, ty jsi jen prachsprostá zlodějka!“ „Český národ nikdy Kosovo neuzná“. Připomínka „dne uloupení“ byla ještě bouřlivější, než jindy

REPORTÁŽ „Prachsprostá zlodějko Albrightová, všechno to vrátíš!“ I to znělo v pondělí večer Václavsk…