Hašek si vysnil jména příštího vedení ČSSD. Sobotka mezi nimi není

06.03.2011 21:42 | Zprávy
autor: par

Jen dva týdny zbývají do volby předsedy ČSSD. Boj mezi oběma favority - Bohuslavem Sobotkou a Michalem Haškem - pomalu vrcholí. Oba už začínají přemýšlet, koho by si s sebou "nahoru" chtěli vzít.

Hašek si vysnil jména příštího vedení ČSSD. Sobotka mezi nimi není

"Vedení ČSSD by určitě slušela jména Zdeněk Škromach, Marie Benešová, Jiří Zimola, Lubomír Zaorálek, Milan Urban, Jan Hamáček či Roman Onderka," řekl Hašek serveru Týden.cz, s kým by se mu v případě svého zvolení dobře spolupracovalo.

Sobotku Hašek nejmenoval. Sobotka ale Haška jmenoval - při sobotní demonstraci proti vládním reformám. Vyčetl mu, že na demonstraci chybí, zatímco on se k názorům protestu aktivně připojil - navzdory tomu, že stále dolečuje chřipku. Hašek mu pro změnu vzkázal, že nevěděl, že bude na demonstraci docházka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Dotace

Když budou Babišovi nebo komukoliv zastaveny dotace, proč bysme to měli doplácet my z našich peněz? Tak žádné peníze nedostane a tečka nebo to si je jako vezme dotyčný z rozpočtu? Tomu nerozumím a děkuji za vysvětlení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Rusku narostly koule!“ či „Americká imperialistická prasata.“ Poznámky ze „zdi nářků“ v polském centru Solidarity

20:45 „Rusku narostly koule!“ či „Americká imperialistická prasata.“ Poznámky ze „zdi nářků“ v polském centru Solidarity

„Starší nemohou zabíjet mladé napořád,“ či „Svobodu pro Írán.“ Takové a spousta jiných vzkazů visí n…