Hilšer posílá televizní radě stížnost na Soukupa a jeho show. Vůbec ho prý nezve

31.12.2017 8:19

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) si možná znovu posvítí na TV Barrandov. Postará se o to prezidentský kandidát Marek Hilšer, který si chce na televizi stěžovat, protože ho generální ředitel Jaromír Soukup nepozval do debaty prezidentských kandidátů.

Hilšer posílá televizní radě stížnost na Soukupa a jeho show. Vůbec ho prý nezve
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kandidát na prezidenta Marek Hilšer
reklama

Uchazeč o Hrad Marek Hilšer se chystá bouchnout do stolu. Obrazně. Hodlá Radě pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) poslat stížnost na TV Barrandov, protože ho generální ředitel televize Jaromír Soukup nepozval do debaty prezidentských kandidátů 2. ledna 2018.

Navíc pozval mluvčího současného prezidenta Zemana Jiřího Ovčáčka, který na prezidenta v žádném případě nekandiduje. Spolu s Ovčáčkem byli pozváni Jiří Drahoš, Michal Horáček a Mirek Topolánek. Drahoš a Topolánek účast odmítli. Topolánek vyzval prezidenta Zemana, aby vylezl z Hradu a neschovával se za svého „viceprezidenta“ Ovčáčka.

Hilšerovi se nelíbí, že on jako prezidentský kandidát pozvání nedostal. Televize Barrandov, byť je komerční, nezobrazuje politickou realitu, jaká ve skutečnosti je. Protežuje zřejmě některé z kandidátů a dává jim větší prostor. Panu Hilšerovi to vadí z principu. „Kandidátů je devět a objeví se tam jen někteří,“ řekla v pátek Aktuálně.cz Hilšerova mluvčí Pavla Čechová.

Celý článek naleznete zde

Není to přitom tak dlouho, co RRTV konstatovala, že soukromá TV Barrandov až příliš protežuje prezidenta Zemana, Jaromír Soukup si ale za postupem televize stojí. Hosté jsou prý vybíráni podle divácké atraktivnosti.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Volný vystoupil. Všichni v šoku: Organizovaný zločin! Chystá se provokativní umrtí pacientů... Tady se vyrábí další Breivik, jestli někomu rupne v kouli. Varuji vás

17:15 Volný vystoupil. Všichni v šoku: Organizovaný zločin! Chystá se provokativní umrtí pacientů... Tady se vyrábí další Breivik, jestli někomu rupne v kouli. Varuji vás

Poslanec Lubomír Volný dnes opět na plénu Poslanecké sněmovny hovořil bez roušky. Mluvil mimo jiné o…