Hilšer posílá televizní radě stížnost na Soukupa a jeho show. Vůbec ho prý nezve

31.12.2017 8:19 | Zprávy
autor: mp

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) si možná znovu posvítí na TV Barrandov. Postará se o to prezidentský kandidát Marek Hilšer, který si chce na televizi stěžovat, protože ho generální ředitel Jaromír Soukup nepozval do debaty prezidentských kandidátů.

Hilšer posílá televizní radě stížnost na Soukupa a jeho show. Vůbec ho prý nezve
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kandidát na prezidenta Marek Hilšer

Uchazeč o Hrad Marek Hilšer se chystá bouchnout do stolu. Obrazně. Hodlá Radě pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) poslat stížnost na TV Barrandov, protože ho generální ředitel televize Jaromír Soukup nepozval do debaty prezidentských kandidátů 2. ledna 2018.

Navíc pozval mluvčího současného prezidenta Zemana Jiřího Ovčáčka, který na prezidenta v žádném případě nekandiduje. Spolu s Ovčáčkem byli pozváni Jiří Drahoš, Michal Horáček a Mirek Topolánek. Drahoš a Topolánek účast odmítli. Topolánek vyzval prezidenta Zemana, aby vylezl z Hradu a neschovával se za svého „viceprezidenta“ Ovčáčka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Denis​ Doksanský byl položen dotaz

Proč fandíte Orbánovi?

Mě přijde, že mu demokracie nic moc neříká a dost si ji vykládá po svém. Ani si nemyslím, že je dobrý spojenec, pokud teda nepočítám jeho spojenectví s Putinem. Mimochodem to se vám zamlouvá? A jaký je vůbec váš názor na Putina?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Moravec po konci v ČT vystrčil růžky. A začal se hádat

8:40 Moravec po konci v ČT vystrčil růžky. A začal se hádat

Bývalý moderátor ČT Václav Moravec prošel proměnou. Jako zaměstnanec veřejnoprávní televize se držel…