Hollywood volí Hillary. To prý přestává platit, některé hvězdy se jí bojí více než Trumpa

05.06.2016 9:16

Hvězdy Hollywoodu se odvracejí od Hillary Clintonové. Ukazuje se to např. na slavné herečce Susan Sarandon, který má dokonce za to, že je Clintonová nebezpečnější než její republikánský protikandidát Donald Trump. Nepodporuje však ani jeho. Naději spatřuje v socialistovi Bernie Sandersovi, v muži, jenž se těší podpoře řady českých sociálních demokratů.

Hollywood volí Hillary. To prý přestává platit, některé hvězdy se jí bojí více než Trumpa
Foto: timesunion.com
Popisek: Bývalá americká ministryně zahraničí Hillary Clinton

Podle informací serveru Echo24.cz má demokratka Hillary Clintonová na cestě do Bílého domu další překážku. Odvracejí se od ní hollywoodské filmové hvězdy, ve prospěch levicového politika evropského střihu Bernieho Sanderse. Sarandonová vystoupila před dalšími důležitými stranickými volbami v Kalifornii v pořadu The Young Turks a vykreslila Hillarty Clintonovou ve velmi špatném světle.

„Věřím tomu, že ona je mnohem nebezpečnější,“ prohlásila Sarandonová. „Nepoučila se z Iráku, ona se často vměšuje a udělala strašné věci velmi bezcitně,“ připomněla herečka působení Clintonové na americkém ministerstvu zahraničí. Fakt, že Clintonovou podporují finanční elity z Wall Street, považuje Sarandonová za velmi nebezpečný, v tom se shoduje se Sandersem. Je to prý dokonce nebezpečnější než Trumpův plán postavit velkou zeď na hranici s Mexikem.

Odmítla však říci, zda by v případě finálního klání mezi Clintonovou a Trumpem podpořila raději amerického miliardáře. Není bez zajímavosti, že Sarandonová není v Holywoodu s podobnými názory osamocena. Senátora Sanderse podporuje  zpěvačka a občasná herečka Miley Cyrus nebo režisér Quentin. Hollywod je ovšem považován za baštu levicových demokratů takže tu své příznivce má i bývalá první dáma Clintonová. sympatie jí vyjadřují Tom Hanks nebo čerstvý držitel Oscara Leonardo DiCaprio. Trump je na tom s podporou mezi slavnými herci mnohem hůř.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zadlužení a chudí blbečci. Posr*ný životy. Nižší IQ... U TOPkaře Koláře se drsně nadávalo voličům SPD

22:27 Zadlužení a chudí blbečci. Posr*ný životy. Nižší IQ... U TOPkaře Koláře se drsně nadávalo voličům SPD

Hnutí SPD dnes znovu zablokovalo Sněmovnu kvůli bodu ke korespondenční volbě. „Příšerně se bojí a bo…