Holubová už ví, koho na Hrad! Narazila však na potíž. A hádá se

04.05.2022 12:22 | Ze sítí

Komunistická minulost generála Pavla? Podle herečky a známé antikomunistky Evy Holubové žádný problém. Petr Pavel prý službou vlasti svou minulost dávno „přebil“. Informace o Pavlově členství v KSČ a angažmá v komunistické vojenské rozvědce podle Holubové šíří trollové. Herečka to napsala na sociálních sítích.

Holubová už ví, koho na Hrad! Narazila však na potíž. A hádá se
Foto: Repro Instagram
Popisek: Herečka Eva Holubová

Na prachatickém gymnáziu se uskutečnilo setkání občanů s generálem Petrem Pavlem. Akci moderovala herečka Eva Holubová, která se dlouhodobě s chutí vyjadřuje k politickému dění v naší zemi. 

Anketa

Je sněmovní opozice (ANO a SPD) dostatečně důrazná v boji s vládou?

hlasovalo: 36789 lidí

Herečka se následně dojmy z akce pochlubila ve svém profilu na síti Instagram, kde se rozvířila místy zajímavá diskuse. Řada fanoušků pouze pod příspěvek, ve kterém Holubová vychvaluje bývalého vojáka a obdivuje jeho skromnost, připojila emotikony ve tvaru srdíček, tleskajících rukou či vzkazů, že generál je borec. Srdíčka coby vzkaz do komentářů připojila i Holubové letitá kamarádka a bývalá první dáma Dagmar Havlová. 

Jeden kritický dotaz přece jen Holubové pod příspěvek přistál. „Evo, jak se stavíte k angažmá pana generála v KSČ?“ tázala se uživatelka instagramu herečky. Dostalo se jí vyčerpávající odpovědi.

„Stejně jako se k němu stavěli v NATO, jako se stavím k angažmá ředitelky Nadace Charty 77 Boženy Jirků, Petra Pitharta, Jiřiny Šiklové… Ti lidé své jedno pochybení, kdy nikdy nikomu neudělali žádnou újmu, dávno přebili svou službou vlasti a lidské pospolitosti. Doporučuju přečíst knihu jeho rozhovorů V první linii. Nikdo, kdo o tom ví něco konkrétnějšího, to nezmiňuje. Opakují to většinou trollové a chytají se toho lidé, kteří nic víc o Petrovi Pavlovi nevědí. Jak se na to členství asi dívají francouzští vojáci, jimž zachránil život s nasazením vlastního?“ reagovala Eva Holubová na dotaz ke komunistické minulosti generála Pavla.

reklama

autor: Radim Panenka

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

HHC

Dobrý den, souhlasím s vaši odpovědí na téma zákaz HHC. Ale nechápu, proč se tak nepřešlo jen k regulaci, ale k celkovému zákazu? Bezpochyby se objeví něco jiného a co když to bude ještě horší? Zajímavé také je, že jste nezakázali i kratom. Proč? A druhá věc je, jak je možné, že se doteď látka k mla...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zvou Ukrajince, píšou Američanům. Pekarová s Vystrčilem fušují do diplomacie. Ale ne bez odezvy

4:44 Zvou Ukrajince, píšou Američanům. Pekarová s Vystrčilem fušují do diplomacie. Ale ne bez odezvy

Hlavy obou komor českého parlamentu v uplynulých dnech zabrousily do zahraniční politiky. Parlamentn…