I ČSSD posouvá kvůli nákaze svůj sjezd

13.11.2020 13:51 | Zprávy

Sociální demokraté měli v lednu příštího roku absolvovat volební sjezd. Užší vedení strany ale rozhodlo, že se vše odsune na duben. Kvůli koronaviru. Podle ČTK sociální demokraté doufají, že bude epidemiologická situace tak dobrá, že se klienti budou moct sejít osobně a nespoléhat jen na on-line diskuse.

I ČSSD posouvá kvůli nákaze svůj sjezd
Foto: Hans Štembera
Popisek: ČSSD zahájila kampaň před podzimními krajskými a senátními volbami.V krizi vás ochráníme- slogan, který představil předseda ČSSD Jan Hamáček

Sociální demokraté měli v lednu uspořádat svůj sjezd. Ministr zahraničí Tomáš Petříček už oznámil, že na něm nebude obhajovat pozici místopředsedy strany. V tuto chvíli však může počítat s tím, že místopředsedou zůstane o něco déle a to konkrétně do 9. a 10. dubna.

„Předsednictvo schválilo posun 42. sjezdu ČSSD na 9. až 10. dubna,“ uvedla mluvčí strany Eva Gregorová. Pro návrh podle ní hlasovalo 33 členů předsednictva, tři byli proti a jeden se zdržel.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Předsedkyně

Jste jedinou úspěšnou komunistickou političkou. Opravdu se už nebudete ucházet o post předsedkyně strany? A v politice zůstanete nebo počkáte až vám skončí mandát a taky skončíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Politik ODS řekl, že Československo nemělo vzniknout a přineslo Čechům neštěstí

13:49 Politik ODS řekl, že Československo nemělo vzniknout a přineslo Čechům neštěstí

Česká republika dnes oslavuje své 107. narozeniny. K narozeninám naší země se vyjádřila celá řada če…