Jak může být někdo tak neskutečně hloupý? Podívejte se, kdo také přišel na oslavu přítele Sobotky

03.11.2016 7:11

Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl se pustil do advokáta Radka Pokorného a hostů, kteří dorazili na oslavu pořádanou Pokorným. Advokát je znám jako muž, jenž má blízko k premiérovi Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD). Na sociální síti Facebook Plesl konstatuje, že už se nediví pádu ČSSD, když se podívá, kdo přišel Pokornému na oslavu.

Jak může být někdo tak neskutečně hloupý? Podívejte se, kdo také přišel na oslavu přítele Sobotky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Logo ČSSD

Advokátní kancelář Pokorný, Wagner & partneři slaví letos dvacáté narozeniny a Radek Pokorný proto uspořádal oslavu, na kterou dorazila celá řada známých tváří. Nechyběl někdejší šéf firmy ČEZ Martin Roman, šéf česko-čínské komory a exministr Jaroslav Tvrdík, někdejší politička ČSSD a později jedna z tváří hnutí ANO Andreje Babiše Radmila Kleslová nebo programový šéf veřejnoprávní televize Milan Fridrich a vydavatel a šéfredaktor Echo24 Dalibor Balšínek.

„Se nedivím, že preference ČSSD letí tak strmě dolů, když vidím ten Pokornýho dream team Hollan – Horák – Balšínek,“ píše k pořádané oslavě šéfredaktor MF Dnes, která patří ministru financí a šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi. V této souvislosti stojí za zmínku, že mezi hosty byl zřejmě i ředitel redakce Lidových novin Veselin Vačkov. Lidové noviny také patří Andreji Babišovi.

Dorazil i brněnský radní pro dopravu Matěj Hollan z hnutí Žít Brno. „Černý pasažér na večírku premiérova nejlepšího kámoše osobně. Famózní,“ napsal k tomu Plesl. „Žít Brno na večírku Radka Pokorného. Jak logické! Teď už snad každý v jihomoravské ČSSD musí pochopit, co jim Pokorný se Sobotkou provedli,“ doplnil novinář.

Obsáhlý seznam hostů přinesl server Neovlivní.cz.

Šéfredaktor si vzal na paškál i čínskou investiční skupinu CEFC, která v České republice zrealizovala několik investic. Koupila např. fotbalovou Slavii.

„Též velký protičínský bojovník Václav Marhoul vyrazil na večírek Radka Pokorného, právníka čínské investiční skupiny CEFC. Jak může být někdo takhle nekonečně hloupý?“ ptá se na sociální síti dál Plesl.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jste mladý, to dostudujete. Schillerová drsně vytřela podlahu s Ferjenčíkem. A tím spustila peklo

23:57 Jste mladý, to dostudujete. Schillerová drsně vytřela podlahu s Ferjenčíkem. A tím spustila peklo

Ministryně financí Alena Schillerová ve středu na schůzi Sněmovny před hlasováním o nedůvěře vládě r…