Jakub Janda: Generál Blaško je kůň Moskvy. Nenávidí členství v NATO. Hrozba pro Česko!

28.05.2019 7:18 | Zprávy
autor: vef

Ředitel lobbistického spolku Evropské hodnoty Jakub Janda okomentoval na svém facebookovém profilu výsledky voleb. Mimo jiné se zaměřil na výsledek kandidáta SPD, generála Hynka Blaška. „Česká proruská dezinformační scéna si zvolila svého ruského vlastence,“ poznamenal.

Jakub Janda: Generál Blaško je kůň Moskvy. Nenávidí členství v NATO. Hrozba pro Česko!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jakub Janda, výkonný ředitel lobbistického spolku Evropské hodnoty

„Když si odmyslíme chodící reklamu na lobotomii pana Ivana Davida, tak proputinovská scéna zvolila pana Hynka Blaška. Od Aeronetu po nejznámější postavy ruské páté kolony u nás ho přímo podporovaly, podařilo se. Rusko tak v Evropském parlamentu získává svého koně, který otevřeně nenávidí české členství v NATO. Není překvapením, že Blaško veřejně opakuje ruské lži, že například za sestřelením letu MH-17 a vraždou skoro tří stovek civilistů nestojí Rusko (jak dokázalo mezinárodní vyšetřování), ale Ukrajina,“ sdělil Janda s tím, že jde o klasického užitečného idiota, jenž má sice plná ústa vlastenectví, jenže pak z něj vždy vypadne vyjádření ve prospěch Moskvy. 

„Kdokoliv nás chce dostat z euroatlantických struktur do rukou Ruska je hrozbou pro suverenitu České republiky,“ dodal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Rusko

Váš straník Štefec tvrdí, že díky válce na Ukrajině vypilovává Rusko svou válečnou politiku (on jí teda nazývá obranou), a že Evropa jen rozdmýchává válku a může se stát, že na to doplatíme válkou. Ale kde jako strana, protože to, co tvrdí on, tvrdíte všichni berete jistotu, že když teď Rusko vyhraj...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

16:16 Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

„Ústavní soud je kritizovatelný, a naopak je v zájmu demokracie se o jeho selháních bavit,“ zdůrazňu…