Jan Petránek se vysmál vulgární splašce z Britských listů: Jsem zavalen podporou lidí, rozhořčených nadávkami jistého pana Veselého

6. 1. 2017 14:35

Jan Petránek reaguje na útočné výroky Daniela Veselého z Britských listů, na které ve čtvrtek upozornily ParlamentníListy.cz. Veselý oznažil zasloužilého novináře „hovadem“ a „prasetem“. Petránek se mu vysmál a prostřednictvím PL poděkoval lidem za podporu.

Jan Petránek se vysmál vulgární splašce z Britských listů: Jsem zavalen podporou lidí, rozhořčených nadávkami jistého pana Veselého
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jan Petránek
reklama

Redaktor Britských listů na svém facebookovém profilu napsal, že si Jan Petránek v rozhovoru pro PL stýská, že proti „muslimské invazi“ mělo být nasazeno NATO. „Hovado,“ uvedl na adresu zkušeného žurnalisty.

Následně si Veselý na svém facebookovém profilu postěžoval, že mu za jeho vulgární výroky vůči Petránkovi lidé nadávají. „Už vím, odkud ta smršť nadávek přichází. PL udělaly ‚článek‘ z mýho FB statusu ‚Prase a hovado, napsal o Janu Petránkovi redaktor Britských listů‘. No, nic, nikdo neřeší tu hrůzu, co Petránek pronesl - nasadit masivní vojenskou sílu proti uprchlíkům a migrantům,“ poznamenal zklamaně Daniel Veselý.

Jak se ukázalo, lidé neposílali ohlasy pouze jemu, ale stejně tak psali slovy podpory přímo Janu Petránkovi, který to napsal do redakce ParlamentníchListů.cz. Samotný Veselý a jeho urážky jsou podle Petránka k smíchu a dokazují absenci argumentů.

„Milé Parlametní listy, jsem zavalen podporou lidí, rozhořčených nadávkami jistého pana Veselého, který nesnáší pomyšlení, že by NATO mělo blokovat muslimskou invazi do Evropy. Jeho nadávky mě nesmírně rozesmály,“ sdělil redakci.

Podle jeho slov není lepší způsob než dát nadávkami najevo, že chybí argumenty proti tomu, s kým nesouhlasíme.  „To je vše, co je třeba podotknout. Tak veselý rok 2017!“ vzkázal Jan Petránek v narážce na jméno publicisty z Britských listů.

Kompletní vzkaz Jana Petránka pro ParlamentníListy.cz:

Milé parlamentní listy, jsem zavalen podporou lidí, rozhořčených nadávkami jistého pana Veselého, který nesnáší pomyšlení, že by NATO mělo blokovat muslimskou invazi do Evropy.

Jeho nadávky mě nesmírně rozesmály. Není lepší způsob než dát nadávkami najevo, že chybí argumenty proti tomu, s kým nesouhlasíme. To je vše, co je třeba podotknout.

Tak veselý rok 2017 - Petránek

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Radim Panenka

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Přijel z Německa a byl úplně jinej. Hejma o Ivanu Bartošovi

7:54 Přijel z Německa a byl úplně jinej. Hejma o Ivanu Bartošovi

Volební kampaně začínají. „Nebude to hezký,“ soudí komentátor Ondřej Hejma ve své show a předvídá, ž…