Jaroslav Plesl totálně vyplísnil redaktorku ČT. A má to pokračování

15.05.2017 10:02

Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl se rozčílil na Českou televizi. Svůj příběh s redaktorkou veřejnoprávní televize zveřejnil na svém facebookovém profilu.

Jaroslav Plesl totálně vyplísnil redaktorku ČT. A má to pokračování
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Plesl

„Česká televize v kostce. Volá slečna z Newsroomu, jestli jí dám rozhovor,“ popisuje Plesl s tím, že ji odmítl, neboť už dal rozhovor pořadu Události, komentáře. „Nebudu se s ČT bavit dvakrát,“ uvedl.

„Jdu do rozhlasu, mluvím, vyjdu z rozhlasu, před vchodem tříčlenný štáb ČT. Samozřejmě Neewsroom,“ popisuje následující dění.

„Newsroom? Neexistuje. A co z toho udělá Newsroom za sdělení? ‚Newsroom neexistuje.‘ Kdyby aspoň poslouchali, co jim člověk říká, a vyprávěli divákům celý příběh včetně toho prvotního telefonátu. A já jim za to ještě platím,“ rozčílil se Plesl poté, co viděl včerejší díl pořadu. 

„Tyhle výjezdy jsou za moje peníze. A já jsem fakt naštvanej, že tohle nechápete, prostě,“ rozčílil se Plesl v nahrávce, již zveřejnil Newsroom mimo jiné již minulý týden na facebookovém profilu. „Nejezděte po Praze tímhle způsobem. Máte to nahraný. Patnáct minut v Událostech, komentářích. Vemte si to tam. Fakt jako,“ sdělil jim. „Já vám neřeknu nic jiného, já vám řeknu jenom to, co jsem řekl Lukáši Dolanskému,“ opakoval po tom, co mu reportérka říkala, že je běžná praxe, že si dělají sami rozhovory. 

Celý příspěvek Jaroslava Plesla na facebookovém profilu:

Ceska televize v kostce. Vola slecna z Newsroomu, jestli ji dam rozhovor. "Nedam," odpovidam, "uz jsem ho dal do Udalosti, komentaru. Nebudu se s CT bavit dvakrat". Jdu do rozhlasu, mluvim, vyjdu z rozhlasu, pred vchodem triclenny stab CT. Samozrejme Newsroom. "Newsroom? Neexistuje." A co z toho udela Newsroom za sdeleni? "Newsroom neexistuje." Kdyby aspon poslouchali, co jim clovek rika a vypraveli divakum cely pribeh, vcetne toho prvotniho telefonatu. A ja jim za to jeste platim...

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO Zku*vysyne! Putinova děvko! Klaus ml. cílem drsného útoku na Národní třídě

11:04 VIDEO Zku*vysyne! Putinova děvko! Klaus ml. cílem drsného útoku na Národní třídě

Na Národní třídě to jako tradičně žije. A někteří lidé pociťují, jak si jiné skupiny představují svo…