Jílková už nastudovala sexuální příručku. Těší se na večer

13.05.2010 18:00 | Zprávy

Čtvrteční pořad Máte slovo bude věnován tématu sexuální výchovy na školách. Diskuzi vyvolala příručka, kterou vydalo ministerstvo školství a proti níž se postavili biskupové a křesťanští demokraté.

Jílková už nastudovala sexuální příručku. Těší se na večer
"Příručka je nyní pouze mezi učiteli na školách, do každé školy byl zatím distribuován jeden výtisk," řekla ParlamentnímListům.cz moderátorka Michaela Jílková. Ta zároveň dodala, že by tématem chtěla vyvolat širší diskusi.

"Příručka je sice na internetu ministerstva školství, ale laická veřejnost zatím neměla možnost se s jejími detaily seznámit. Rodiče se k tomu zatím nemohli dostat, proto to dnes děláme," uvedla.

Hosty vysílání Máte slovo budou například poradce ministryně školství Jindřich Kitzberger nebo sexuolog Petr Weiss. Hlavními tématy by se měly mimo jiné stát pohledy, jimiž příručku budou hodnotit rodiče žáků, psychologové či věřící lidé.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: tan, nep

Julie Smejkalová byl položen dotaz

Vážená slečno poslankyně,

on to byl pan Okamura, kdo nelegálně nechal zablokovat nepohodlné weby? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Po Babišově videu proti Pavlovi překvapivá slova z ODS

9:38 Po Babišově videu proti Pavlovi překvapivá slova z ODS

Pravděpodobný příští premiér ve středu večer usedl před kameru a lidem ze svého pohledu popsal setká…