John: Už máme deset procent, véčkaři klikají i z plovárny

11.07.2010 13:27 | Zprávy
autor: mab

Předseda VV Radek John ujistil veřejnost, že stranického referenda, na kterém závisí osud koaliční smlouvy, se už zúčastnilo více než požadovaných deset procent véčkařů. Šéf komunistů Vojtěch Filip označil toto referendum za marketingový podvod.

John: Už máme deset procent, véčkaři klikají i z plovárny

Předseda Věcí veřejných Radek John v pořadu Otázky Václava Moravce rozehnal obavy, že koaliční projekt padne kvůli neúčasti véčkařů v referendu Věcí veřejných o koaliční smlouvě, které v sobotu na druhý pokus strana spustila. 

„Novináři naše technické problémy, které způsobily posunutí hlasování, označili za výborný marketingový tah, který měl přitáhnout pozornost véčkařů k referendu. Tak to ale nebylo. Koalice jednala příliš rychle, my jsme šli do extremního zabezpečení, aby bylo referendum nedotknutelné, proto ty problémy. Nyní už ale vše běží v pořádku a mám už i informaci o tom, že deset procent už odhlasovalo, takže je to v pohodě," uvedl šéf VV John.

V marketingu jsme byli vždycky dobří, pochválil se John

Nezapomněl ale připomenout, že marketing je silnou stránkou Věcí veřejných. „V marketingu jsme byli vždycky dobří. Měli jsme ho skvělý, narozdíl od ČSSD nás to nestálo tolik peněz a byl účinnější," pochválil se John.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Prezident

V čem myslíte, že je omezována kontrola prezidenta? Kdo a jak vůbec může kontrolovat prezidenta? A myslíte, že se Zeman nebo Pavel povyšují nad soudy? To podle mě ne, nad ostatní politiky to ano, ale asi se to fakt dalo čekat. Hodně se teď taky mluví o tom, že jde ústavní soud na ruku prezidentovi, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Budu kandidovat!“ Novotného plány a další historky z Řeporyjí

18:45 „Budu kandidovat!“ Novotného plány a další historky z Řeporyjí

Naložil Kremlu, naložil Pekingu. Toto se mimo jiné hlásalo o mém někdejším starostovi Pavlu Novotném…