Jsem lama... Mirek Topolánek o sobě dává vědět

08.08.2018 14:18

Bývalý premiér a neúspěšný kandidát na prezidenta Mirek Topolánek se v poslední době činil. Studny, Bakala, Česká pošta nebo Babišův kandidát na primátora Stuchlík. Mirek Topolánek má názor na všechno. Na Twitteru se vyjádřil k tématům poslední doby.

Jsem lama... Mirek Topolánek o sobě dává vědět
Foto: Hans Štembera
Popisek: Mirek Topolánek při rozhovoru pro PL

Jako první zaujal Topolánka článek na iHned o studnách a možnosti, že by úředníci mohli nařídit čerpání vody ze soukromých studen. Píše: „Nikdy bych neodehnal od svý studny žíznivýho cowboye a jeho koně, ale tohle už se mi nelíbí.“

 

Jako další Topolánka zaujala vyšetřovací komise, která má zkoumat privatizaci OKD. „Tato vyšetřovací komise samozřejmě vznikla s jasným politickým zadáním a bezpochyby nevyšetří nic. A předvádět svědka ‚v klepetech‘?! To je šílené. To je nějaký nový lidový tribunál?“ nevěří Topolánek.

 

Anketa

Chcete, aby Jiří Paroubek zasedl v Senátu?

45%
55%
hlasovalo: 8537 lidí

Dalším tématem, které upoutalo Topolánkovu pozornost, byla cenzura. „Akceptace státní cenzury v zemích vzdálených demokracii, jako je Čína, firmou, jako je Google, je dost děsivá zpráva. Snad není pravdivá. Víte něco více, Taťáno le Moigne?“ ptá se ředitelky české a slovenské pobočky společnosti Google bývalý premiér.

 

 

V mezičase se Mirek Topolánek zřejmě snažil interagovat s Českou poštou. Asi na něm zanechala hluboké následky, protože jí věnoval hned dva tweety.“ Jsem lama a vím to. My Valaši sme hlúpí, ale víme o tem... Už 10 min. se on-line snažím získat zákaznickou kartu České pošty,“ pronáší Topolánek ironickou sebekritiku. A pokračuje: „...nezavěšujte, prosím, naši operátoři se věnují zákazníkům, kteří se dovolali v průběhu loňského roku...“

 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: kas

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Romové z Chanova přišli s peticí: Nechtějí „čunkodomy“ ani zadarmo. Opraví si ghetto sami, věří Piráti

20:44 Romové z Chanova přišli s peticí: Nechtějí „čunkodomy“ ani zadarmo. Opraví si ghetto sami, věří Piráti

„Když vás stáhnu z kůže, nikdo nepozná, kdo byl Rom, kdo Čech. Všude jsou chyby a nikdo není lepší,“…