Jste hlupáci! Opovrhuji vámi, vzkazuje Milan Knížák voličům Andreje Babiše

11.10.2016 20:48

Profesor Milan Knížák posílá jasný vzkaz všem těm, kteří odevzdali svůj hlas hnutí ANO. Andreje Babiše prý mohli volit jen blbci. Knížák opovrhuje každým, kdo Andreje Babiše podpořil.

Jste hlupáci! Opovrhuji vámi, vzkazuje Milan Knížák voličům Andreje Babiše
Foto: Hans Štembera
Popisek: Milan Knížák
reklama

V textu pro server Echo24.cz si profesor Milan Knížák nebere servítky. „Právě proběhlé volby ukázaly, že většina naší společnosti jsou hlupáci. Jinak si totiž nedovedu představit zvolení strany Andreje Babiše. Opovrhuji každým, kdo se s Babišem spolčuje nebo ho podporuje. Připadá mi absurdní, aby naši zemi ovládal bývalý komunista, spolupracovník StB, člověk, který má plná ústa boje proti korupci, a přitom se neví, jak ke svému obrovskému majetku přišel,“ rozčiluje se umělec.

Kauzy jako Čapí hnízdo dokazují, že Babišovi jde o jediné – o nashromáždění ještě většího bohatství a moci. Za tímto účelem prý neváhá shromažďovat informace a s jejich pomocí nemilosrdně likvidovat konkurenci. Podle Knížáka ničí i své někdejší spojence. Zdá se však, že nic z toho nemalé části české společnosti nevadí. Ukazuje se, že kobliha a sliby stačí na to, aby Babiš získal vše, po čem touží. Podle pana profesora Babiš dokonce neváhá urážet své spoluobčany, když opakuje, že „všeci kradnů“ a jsou to korupčníci. Neštítí se urážet ani vládu, ve které působí jako ministr financí. Ale ani to lidem nevadí.

Celý text najdete zde.

„Představa, že by se dostal do čela státu, o což usiluje, mě děsí. Po úspěchu v těchto volbách se už vidí jako předseda vlády... Styďte se všichni, kdo jste Babiše volili,“ zlobí se umělec.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

On kecá, kecá! Hejma zná příští boj o Hrad. Dost temné barvy

7:56 On kecá, kecá! Hejma zná příští boj o Hrad. Dost temné barvy

Ve svém pravidelném pondělním vysílání řešil Ondřej Hejma tentokrát českou politiku. A to důkladně. …