Jste hyeny, rozkřikl se kandidát SPD na Zaorálka. Pojďte „do křáku“, vyřídíme to po ostravsku, hecoval ministr

06.10.2017 14:11

Politici se v posledních dnech objevují v jedné politické debatě za druhou a občas to mezi nim pořádně zajiskří. Říká se, že ve studiu se pohádají, ale když se vypnou mikrofony, jsou schopní si spolu přátelsky poklábosit. Server Seznam Zprávy však dokládá, že to může být i jinak. Volební lídr ČSSD Lubomír Zaorálek a člen Okamurovy SPD Lubomír Volný se stihli do krve pohádat ještě cestou na debatu.

Jste hyeny, rozkřikl se kandidát SPD na Zaorálka. Pojďte „do křáku“, vyřídíme to po ostravsku, hecoval ministr
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Bývalý ministr zahraničí Lubomír Zaorálek
reklama

Politici Moravskoslezského kraje byli sezváni na debatu. Na místo je přivezl autobus Deníku. Lubomíra Zaorálka však doprovázeli také novináři serveru Seznam Zprávy, který se snaží monitorovat pohyb dvou momentálně nejsilnějších volebních lídrů, Andreje Babiše (ANO) a Lubomíra Zaorálka (ČSSD). Jde o tzv. Sledovačku lídrů. A právě na cestě na debatu v Moravskoslezském kraji se Zaorálek rozpálil doběla.

Mezi volebním lídrem ČSSD Lubomírem Zaorálkem a a Lubomírem Volným (SPD), totiž došlo k velmi ostré výměně názorů. K tak ostré, že Zaorálek chtěl celý spor řešit „po ostravsku – v křoví za pomoci pěstí“.

Lubomír Volný v jednu chvíli na Zaorálka v autobuse zaútočil, že ČSSD měla být už dávno v exekuci, protože dluží obrovské sumy advokátovi Zdeňku Altnerovi, resp. jeho dědicům, protože advokát již opustil tento svět. „Vy jste regulérní bankrotáři, už nemáte existovat. Dokonce jste lidské hyeny,“ vypálil Volný na Zaorálka v autobuse.

„Pojďme si to tady vyříkat někam za autobus. Pojďme tady někde, tady si to vyřídíme, abychom ostatní neotravovali. Souhlasíte?“ zesílil v reakci hlas Zaorálek. „Jste lidské hyeny, jste lidské hyeny,“ opakoval stále dokola Volný, čímž Zaorálka dál udržoval ve varu.

„Udělejme to po ostravsku, pojďme ven, neotravujeme ostatní. Za ty vaše hyeny bych tady nejraději šel s vámi na chvilku do křáku a vyříkal si to,“ zuřil Zaorálek.

Celý článek naleznete zde

„Jste lidské hyeny, jste lidské hyeny, jste lidské hyeny, které zneužily smrti svého věřitele,“ nedal se zastavit Volný. „Já bych s váma šel rád do křáku kdykoli a kdekoli, ale ne proto, abyste se vy vracel do autobusu,“ doplnil po chvilce Okamurův souputník. „My bysme byli ve straně rádi, kdyby republika měla pokoj od vás a od té vaší zkorumpované strany,“ pokračoval Volný. „Vy jste dovedl vlastní stranu do bankrotu třistamilionového. Vy tady nemáte existovat podle vlastního zákona,“ nebral si dál servítky politik SPD. Celou debatu Volný za sebe uzavřel tím, že v zemi funguje justiční mafie.

Ostatní politici v autobusu buď odpočívali, nebo souboj se smíchem sledovali a dobře se bavili.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš naložil Pirátům, jako ještě nikdy: Drogy, podpora migrantů, třídní nenávist. Odpověď od Bartoše taky stála za to

18:31 Babiš naložil Pirátům, jako ještě nikdy: Drogy, podpora migrantů, třídní nenávist. Odpověď od Bartoše taky stála za to

V modrém rohu stojí premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Proti němu v černém rohu stojí předseda Pi…