Kalousek může za vaše posraný životy. Na tuto stránku leckdo rád klikne, ale pak se zarazí... A začne nadávat, nebo se zasměje

22.07.2015 8:31 | Zprávy
autor: luš

„Za všechno můžu já,“ přiznal se před šesti lety od sněmovního pultíku současný místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Na sociální síti Facebook nyní můžeme narazit na recesistickou skupinu, která humorným způsobem mapuje, co všechno má Kalousek na triku. A v konečném důsledku ironizuje Kalouskovy odpůrce, kteří mu vyčítají a přičítají skutečně všechno zlé.

Kalousek může za vaše posraný životy. Na tuto stránku leckdo rád klikne, ale pak se zarazí... A začne nadávat, nebo se zasměje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Kalousek hovoří ve sněmovně

„Miroslav Kalousek, strůjce všeho zla, stojí za vším, a to od problémů obyčejného člověka po krize globálních rozměrů. Tato stránka se zaměřuje na dokumentaci a sběr podkladů o jeho lvím podílu na světovém zlu,“ s nadsázkou popisují zaměření stránky její administrátoři. Čtenář, který by se z takového počinu ,,radoval", nicméně posléze zjistí, že facebooková skupina ve skutečnosti mapuje míru absurdity, ve kterou může kritika někdejšího ministra financí přerůstat.

Správci stránky prostřednictvím komentářů k nafoceným zprávám z různých médií dokládají údajnou vinu Miroslava Kalouska za pestrou paletu skutečností, které se udály nejenom v naší kotlině, ale i v zahraničí.  „Dofáme, že ten zrůdný Kalousek už nezlanařil do svých spárů i poslední naději Slovanů – Vladimira Putina. To by znamenalo soumrak tradičních hodnot,“ tak kupříkladu okomentovali administrátoři seznam evropských politiků, kterým Rusko zakázalo vstup na své území, a na kterém se ocitl i předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

20:15 „Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

Knihovna Václava Havla čelí v poslední době obrovské krizi, která může vyvrcholit až zavřením instit…