Kdo najel do vojáků v Paříži? Prý imigrant bez povolení k pobytu, kterého už tajné služby měly v hledáčku

09.08.2017 21:28 | Zprávy
autor: mp

Agentura AFP přinesla podrobnosti o teroristickém útoku v Paříži, k němuž došlo ve středu ráno na pařížském předměstí. Pachatel už je prý pod zámkem. Zadržela ho policie na dálnici z Paříže do Calais. Pravděpodobně se pokoušel někde ztratit.

Kdo najel do vojáků v Paříži? Prý imigrant bez povolení k pobytu, kterého už tajné služby měly v hledáčku
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Francie, o to tu jde

Po osmé hodině ráno vjelo vozidlo BMW do skupiny vojáků, kteří zrovna vycházeli z kasáren. BMW zranilo šest vojáků. Dva byli zraněni vážně. Vyšetřovatelé čin hodnotí jako teroristický útok. Terorista z místa nehody ujel, ale policie po něm intenzivně pátrala a po několika hodinách ho také dopadla.

Celý článek naleznete zde.

Pod podmínkou anonymity o tom novináře informoval zdroj od soudu, který má případ na starosti. Pachatel se narodil v roce 1980 a byl chycen na dálnici směřující z Paříže na sever do přístavního města Calais. Muž prchal přímo v tom BMW, v němž se dopustil útoku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Babiš

Prosím o odpověď na otázku.Proč jedete pořád-- AntiBabiš.kDYBY TO NEMĚL VŠE OŠETŘENÉTAK BYCH VÁM VĚŘIL.Ale Vy opravdu nemáte nic jiného než mít v puse Babiše.Kolik jste toho mohli udělat ve Vaši minulé vládě a nic.Teď jedete pořád dokolečka jak by to mělo být. Děkuji za Odpověď. mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vtip Marka Ebena na Klempíře dostal nečekanou pointu

14:35 Vtip Marka Ebena na Klempíře dostal nečekanou pointu

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech slaví 80 let od svého založení a svůj 60. ročník. Na…