Kecy, menstruační krev. Klára Samková se ještě vrátila ke včerejší show na Primě

21.09.2015 11:05

Advokátka Klára Samková se prostřednictvím ParlamentníchListů.cz vrátila ke včerejší Partii televize Prima, kde společně s hejtmanem Jihomoravského kraje Michalem Haškem (ČSSD), analytikem Petrem Robejškem a europoslancem Janem Zahradilem (ODS) diskutovala o uprchlické krizi. A stejně jako si v neděli nebrala servítky při diskuzi, nebrala si je ani při svém následném účtování.

Kecy, menstruační krev. Klára Samková se ještě vrátila ke včerejší show na Primě
Foto: Hans Štembera
Popisek: Klára Samková

Anketa

Trenky na Hradě... Co vy na ně?

hlasovalo: 19044 lidí

Samková ve svém komentáři vysvětluje, že považuje pochod migrantů za ideologickou válku; vyhlášenou především Saudskou Arábií proti Evropě a křesťanství. A pokud státy Zálivu v čele se Saudskou Arábií nezlikvidují Islámský stát a nezačnou se korektně starat o záležitosti své vlastní náboženské komunity, bude je advokátka považovat i nadále za nepřátelské země, se kterými je ve válečném stavu.

Uprchlíky Samková označuje za armádu v civilu, která má za cíl obsadit Evropu. Advokátka v této souvislosti poukazuje na to, že Chorvatsko dobylo 12 000 neozbrojených běženců. „Za této situace, kdo nebrání sebe, svou zemi a svůj národ, je zrádce. Za tím si stojím,“ zdůraznila Samková.

Hejtman Hašek, který prý včera poukazoval na to, že máme 900 vojáků k uzavření hranic, je tudíž dle ní tváří tvář tisícům migrantů, kteří překračují hranice sousedních států, mimo. „Až se objeví u nás na hranici, pak teprve si s panem hejtmanem popovídáme o té báječné funkčnosti našich ozbrojených složek strážících hranice. Zatím neuhlídaly ani jedny trencle vlající nad Hradem, takže dle mého názoru ostrahu státních hranic efektivně provádějí momentálně pouze houbaři na Šumavě,“ míní Samková.

Dle jejího soudu bychom měli být sami připraveni bojovat, neb nás prý čekají pouliční boje. „Přemek Podlaha (čest jeho památce, doufám, že jeho paní Kateřina půjde s námi) vtisknul našemu chalupářskému národu lásku k historickým zemědělským nástrojům, takže cepů je u nás po stodolách neúrekom, řemdihy od nás obkoukali ninjové a součástí k jejich výrobě je plný každý správný vietnamský shop,“ říká Samková.

Na závěr komentáře se advokátka vypořádala i s europoslancem za ODS Janem Zahradilem, který se ji prý snažil v diskuzním pořadu diskreditovat pomocí vyvolání anticikánské nálady, když poukázal na její angažmá v romské otázce. Samková oproti tomu vyzdvihuje, že Romové mají svoje instinkty k obraně domova a rodin – díky těmto instinktům dle ní přežili do dnešních dnů jako národ se svým jazykem. A tyto jejich instinkty teď možná budeme velice potřebovat.

„Dnes, bohužel, pane Zahradile, žádného císaře na našich hradbách nevidím, ani vás ne – a to jste místopředseda posledního zbytku poslední české údajně pravicové partaje. Proto by bylo o moc lépe, kdybyste vzal raději na vědomí, že Romové starší generace mají všichni za sebou vojnu a jsou připraveni za tuto zemi – svoji zemi, naši zemi – bojovat. A svoje syny, kteří na vojně nebyli, vezmou s sebou, protože vědí, co to je rodinná soudržnost,“ vzkázala Samková Zahradilovi. „Takže se vraťte do hrobu. Můžete se při té příležitosti zavřít do té rakve na spisy, ve kterých převážíte dokumenty z Bruselu do Štrasburku a zpět,“ dodala.

„Kecy“ o tom, že o nebezpečí islámu mluví ti, co o něm nic nevědí, si prý Zahradil také může nechat od cesty. „Nebo vás Konvička vyzve na souboj o znalostech islámu a bude vám to pískat Salmán Rushdí ruku v ruce s vrchním imámem z Mekky – a pak se ukáže, zač je toho loket. Prohravší bude zastřelen spřátelenými kurdskými bojovnicemi stříbrnou kulkou potřenou jejich menstruační krví...“ varuje Samková.

Ing. Jan Zahradil

  • ODS
  • Řekněme NE evropské federaci!
  • europoslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: luš

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Miloš Zeman: Volby v Rusku byly demokratické, Putin je silný prezident. Rusové mu ze tří čtvrtin věří, to je pro velmoc důležité

22:35 Miloš Zeman: Volby v Rusku byly demokratické, Putin je silný prezident. Rusové mu ze tří čtvrtin věří, to je pro velmoc důležité

Jako každý týden v hlavním vysílacím čase se vysílal na TV Barrandov Týden s prezidentem Jaromíra So…