Klára Samková: Muslimové k nám přicházejí s úmysly jako SS. Barbarský islám nás chce zotročit. No a Jan Čulík...

13. 9. 2016 14:24

Kvůli knize Kláry Samkové Proč islám nesmí do Česka, již včera autorka pokřtila, padla také první žaloba. Co ke knize i k autorovi žaloby, publicistovi Janu Čulíkovi, sama Samková říká? Píší Novinky.cz.

Klára Samková: Muslimové k nám přicházejí s úmysly jako  SS. Barbarský islám nás chce zotročit. No a Jan Čulík...
Foto: Úsvit přímé demokracie
Popisek: Klára Samková
reklama

Kniha je psána formou rozhovoru, který se Samkovou vedl novinář Svatopluk Štefl. Samková publikaci jako kontroverzní nevnímá. „Je to mainstreamová kniha. Ukažte mi jednu stranu, která je ochotna otevřeně tvrdit, že islám je fajn, že migranti můžou do Česka, že je všechno v pohodě,“ uvedla advokátka, jež dlouhodobě tvrdí, že islám ohrožuje náš právní řád a ona se snaží evropskou kulturu a kontinentální a anglosaský systém práva bránit. 

„Jsem přesvědčena, že islám je globální zotročení celého světa. Je naší povinností se s ním vypořádat. Tito lidé k nám přicházejí se stejným zadáním, jako měly SS,“ domnívá se. Náš právní řád je podle ní ohrožen nelidským, nekulturním a barbarským přístupem islámu.

Následně také uvedla, že islám tyje z výdobytků evropské civilizace. Jinak by jim prý zbyli velbloudi a ručně tkané koberce. „Přesto islám naprosto brutálním a sebedestrukčním způsobem útočí na zbytek světa,“ doplnila. Muslimy však považuje za nejkrutější oběť této zrůdné ideologie.

Původní text ZDE.

„Islám masakruje lidi přes padesát generací a víte sami, co u nás udělaly dvě generace zhoubného komunismu. Ti lidé jsou skuteční a naprostí ubožáci,“ dodala Samková.

Závěrem se Samková vyjádřila také k publicistovi Janu Čulíkovi, jenž na Samkovou podal žalobu kvůli údajnému hanobení rasy a náboženského přesvědčení. „Tu knihu buď vůbec nečetl, nebo vědomě lže,“ uzavřela.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Česká vlajka? Změnit! Umělec „Novague“ má nápad. Už vytvořil prkénko na maso se státním motivem. Za 2900

11:28 Česká vlajka? Změnit! Umělec „Novague“ má nápad. Už vytvořil prkénko na maso se státním motivem. Za 2900

Designér Petr Novague v rozhovoru pro server časopisu Forbes prohlásil, že by si česká vlajka zaslou…