Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vfe
21
Prezident Václav Klaus udělil milost lékařce, která dostala sedmiletý trest za podvod s falešnými neschopenkami. Nejvyšší soud letos její dovolání odmítl. Prezident milost zdůvodnil vyšším věkem odsouzené a přihlédl k jejímu špatnému psychickému stavu. Klaus v pondělí udělil milost také dalším sedmi lidem, většinou ho k tomu vedly humanitární důvody. ČTK to sdělil jeho mluvčí Radim Ochvat.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vfe
Zajímalo by mě, jak dlouho bude pro nás platit ta výjimka? Kdo a na základě čeho rozhodne o jejím skončení? A znamená to, že je podmíněna tím, že budeme přijímat uprchlíky z Ukrajiny?
Po riziku šmírování osobních konverzací skrze Chat Control hrozí podle kritiků chystané centrálně ko…